Kokį šaldytuvą pirkti?

ŠaldytuvasŠiuolaikiniai šaldytuvai nėra tokie, kokie buvo prieš kelis dešimtmečius, todėl renkantis nereikia tikėtis, kad jie ilgai ir sklandžiai veiks. Vis dėl to, kai reikia šaldytuvo, tai norima, kad jis būtų ir pigus, ir gerai veiktų, ir negestų, o dar gerai būtų, jei atrodytų gražiai. Pagal kokius kriterijus reikia rinktis šaldytuvą?

Koks šaldytuvas tinkamiausias: įmontuojamas ar laisvai pastatomas? Šiuolaikinis virtuvės stilius tikrai puikiai dera su įmontuojama buitine technika, todėl, jei tik galimybės leidžia – rinkitės tokį. Tiesa, jei jums reikalingas talpus šaldytuvas, tai toks pasirinkimas nebus geras, nes jie turi tokį trūkumą, kuris susijęs su dydžiu. Įmontuojamas šaldytuvas bus mažesnės talpos, taigi ir maisto produktų sudėsite mažiau, nei laisvai pastatomame. Vidutinis talpos skirtumas yra apie 20 l. Pagalvokite, ar tai jums svarbu. Taip pat reikia žinoti, kad įmontuojamas šaldytuvas, nors ir bus mažesnės talpos, tačiau užims daugiau vietos dėl baldinės plokštės. Todėl, jeigu virtuvė yra maža, tai verčiau rinktis nedidelį laisvai pastatomą šaldytuvą.

Šaldytuvo talpa yra svarbi, kai renkatės šaldytuvą, kuris stovės mažoje erdvėje arba turite didelę šeimą. Standartinio dydžio virtuvėje iki trijų žmonių šeimoje tikrai užteks standartinio dydžio šaldytuvo. Situacija keičiasi, kai reikia rinktis šaldytuvą mažoje patalpoje. Tuomet reikia pirkti laisvai pastatomą ir nestandartinį šaldytuvą. Jeigu šaldytuvo reikia didelei šeimai ir virtuvės dydis yra pakankamai didelis, tai galima rinktis didelės talpos šaldytuvą arba rinktis net dviejų durų šaldytuvą.

Šaldymo būdas svarbus norint tinkamai šaldyti maistą. Taip pat šaldymo būdas turi įtakos šaldytuvo kainai ir valymo būdui. No Frost sistema veikia taip, kad aušintuvai tiekia atvėsintą orą į kameras. Tuo metu kameroje sumažėja drėgmės lygis ir ant šaldytuvo sienelių nebėra šerkšno, kaip būna paprastuose šaldytuvuose. Didelis privalumas tas, kad nereikia šaldytuvo reguliariai valyti. Tokie šaldytuvai yra geras pasirinkimas tiems, kurie nenori skirti laiko šaldytuvo kameros atitirpinimui ir valymui. Galima rasti prekyboje siūlomus Full No Frost šaldytuvus. Jie bus brangesni, tačiau nereikės valyti šerkšno nei nuo šaldiklio, nei nuo šaldytuvo sienelių. Renkantis paprastą šaldytuvą reguliariai reikia jį atitirpinti ir valyti šerkšną. Pagalvokite, koks šaldytuvas jums labiausiai tiktų ir pagal tai rinkitės iš siūlomų gamintojų ir modelių bei kainų. Nepamirškite, kad reikia rinktis kokybę ir verčiau šiek tiek daugiau sumkokėti, bet turėti gerą šaldytuvą.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>