Kokias gėles įteikti?

Kaip dažnai jūs įteikiate gėles brangiems ir mylimiems žmonėms? Jei tai darote retai arba to visai nedarote, tai pats laikas išsirinkti gražių gėlių ir jas užsakyti iš Laimės Gėlės parduotuvės. Gėlių dovanojimas yra nuo seno įprastas veiksmas norint parodyti dėmesį, išreikšti meilę ar tiesiog pasveikinti su tam tikra proga. Taip pat galimas dovanojimas ir be jokios progos.

Gėlės gyvenimuiJeigu bent kartą jums teko pirkti gėles, kurias turėjote įteikti kitam žmogui, tai tikrai žinote, kaip sudėtinga būna išrinkti gėles. Juk gerų gėlių sąvoka neapsiriboja tik tinkamu jų kiekiu parinkimu ar kaina, bet reikia parinkti spalvą atsižvelgiant į tai, kam gėlės bus dovanojamos bei proga. Dar jeigu reikėtų laikytis visų floristikos ir gėlių dovanojimo etiketo žinovų patarimų ar taisyklių, tai išsirinkti tinkamas gėles būtų praktiškai neįmanoma be pagalbos. Vis dėl to šiais laikais daug kas tapo liberalu ir pasirinkimo laisvė renkantis gėles išsiplėte. Laimės Gėlės – gėlių pristatymas Klaipėdoje suteikia paprastą būdą išsirinkti tinkamas gėles ir jas padovanoti tam, kam tik pageidaujate. Dabar galima daugelio taisyklių nepaisyti. Tiesa, yra viena, kurios laikytis tikrai būtina. Tai – gėlių skaičius. Atminkite, kad liudnoms progoms netinka dovanoti nelyginio skaičiaus gėlių, o tik lyginį. Tuo tarpu norint nudžiuginti gėlėmis, kurios skirtos paminėti džiugias progas ar tiesiog maloniai nustebinti, rinkitės nelyginį skaičių gėlių.

Dažnai perkant gėles turguje galima nusivilti jų kokybe. Nupirkus gėles dažnai nutinka taip, kad jas įteikus netrukus gėlės nuvysta arba dar net nespėjus nuvažiuoti iki žmogaus, kuriam turite įteikti gėles, jos jau vysta. Kodėl taip nutinka? Paprasčiausia priežastis – ne šviežios gėlės. Turguje tai dažna problema. Gėlių žiedlapius ar lapelius, kurie jau nuvytę, nuskina ir gėlės atrodo kaip šviežios, tačiau netrukus jos tiesiog nuvysta, kai jas nusipirkę palaikote kelias valandas namuose. Laimės Gėlės yra puiki išeitis tiems, kurie nenori pirkti gėlių turguje ir nusivilti jų kokybe. Kaip internetinė gėlių parduotuvė užtikrina gėlių šviežumą ir kokybę? Dauguma jų perka gėles iš stambių tiekėjų ar gėlių aukcionų, todėl gėlės gaunamos labai šviežios ir kokybiškos. Dėl to internetinės gėlių parduotuvės gali užtikrinti gėlių šviežumą ir kokybę. Tokios gėlės bus puiki dovana, o jums neteks raudonuoti dėl prastų gėlių. Be to, perkant gėles internetu labai patogu pasinaudoti gėlių pristatymo paslaugomis.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>