Kokie laivai atplaukia į Klaipėdą?

LaivaiJeigu domina laivo nuoma Klaipėda – renkatės tikrą klasiką. Juk Klaipėda yra mūsų šalies didžiausias uostas, ir būtent čia tiršta pačių įvairiausių laivų. Išsinuomoti sau pramoginį laivą ar laivą žvejybai galite ir jūs. Galima nuomotis laivus šventėms, vakarėliams, gimtadieniams, vestuvėms, mergvakariams ir kitoms nuostabioms progoms. O kol kas – plačiau apie mūsų uostamiestį ir laivus, kokie į jį plaukia.

Apie Klaipėdos uostą

Kai kalbame apie uostą, verta pasakyti ir pilną garbingą pavadinimą – tai Klaipėdos valstybinis jūrų uostas. Skaičiuojama, kad metų bėgyje čia apsilanko net apie septynis tūkstančius laivų iš penkiasdešimt skirtingų šalių. Uosto tipas yra jūrinis keleivinis ir krovinininis. Taigi, čia galima pamatyt ir pilnai pakrautų krovinininių laivų, ir su išsipuošusiais keleiviais plaukiančių kruizų. Nuostabi patirtis – saulei leidžiantis stovėti ant Kuršių Nerijoje esančio molo ir mojuoti išplaukiančiam dideliam laivui. Uosto gylis yra apie 15 metrų, o keleivių per metus čia praplaukia apie 65 tūkstančius. Iš viso yra 14 krovos terminalų, 2 kruizinių laivų terminalai ir dar 3 terminalai vadinamieji „ro – ro“, taip pat yra du konteineriai. Visgi, nors skaičiai iškalbingi, tačiau iš toli atplaukiantiems laivams Klaipėdos uostas nėra pats patogiausias. Aplink jį yra nuskendę procentaliai daug laivų, kadangi sąsiauris, per kurį reikia atplaukti, yra nelabai patogus. Tai laikoma vienu avaringiausių uostų.

Krovininiai laivai

Kokie kroviniai keliauja vandeniu? Nafta ir naftos produktai, vaisiai, kai kurie pirkiniai. Statybinės medžiagos ir žaliavos. Krovininiai laivai gabena tiek importą, tiek eksportą. Didelių gabaritų ir tūrio vienetams pats geriausias transportas ir yra laivas.

Keleiviniai tarptautiniai laivai

Jeigu dar nebandėte keliauti laivu, kitą savo kelionę pradėkite nuo bilietų paieškos laivu. Tikrai esate skridę lėktuvais, važiavę traukiniais ir autobusais, o štai laivu niekada neplaukėte. Todėl metas išbandyti ir pasinaudoti tuo, kad Lietuvoje turime puikų uostą ir iš jo galima plaukti keleiviniu laivu.

Keltai

Keltai dažniausiai kelia žmones į Smiltynę ir atgal, arba į kitą Kuršių Nerijos dalį. Tai gali būti tiek keleiviniai keltai, tiek transporto (automobilių).

Išnuomoti nedideli laivai, kruizai, žvejybiniai laivai – tai tolimesnis pasirinkimas puikių laivų, kurie nuolat narsto mūsų vandenynų zonas ir plaukia pirmyn bei atgal į ir iš Klaipėdos uosto. Klaipėda atsinaujinusi, neseniai nutiesė ilgą dviračių taką. Suplanuokite aktyvų laisvalaikį Klaipėdoje ir išnuomotame laive, pasirinktame pagal jūsų poreikius.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>