Kokios plastinės operacijos Lietuvoje sulaukia daugiausia dėmesio?

Turite kompleksų, kurie Jums trukdo gyventi? Siūlome juos panaikinti, kadangi neverta būti tokiame kūne, kuris jums neteikia pasididžiavimo savimi. Juolab, šiuo metu plastinės chirurgijos galimybės yra tokios plačios, kad pakoreguoti kūno linkius tapo galima kiekvienam ir kiekvienai.

Natūralu, kad esant galimybei Lietuvoje labai daug žmonių stengiasi atrodyti taip, kaip jiems labiausiai patinka ir tariasi su chirurgais. Tačiau kokios operacijos sulaukia daugiausia dėmesio?

Nosies operacija

Vienos labiausiai vertinamu ir tuo pačiu vienos dažniausiai pasirenkamų yra plastinės operacijos skirtos nosiai. Žinoma, jos labai geras pasirinkimas tokiu atveju, kai nosis yra didelė arba su kuprele. Paprasčiausiai tai gali darkyti bendrą vaizdą, suteikti jam daugiau asimetrijos. ne veltui nosies operacijos daromos dažnai. Tiesa, ne tik dėl estetikos, tačiau ir dėl geresnio kvėpavimo.

Krūtinės didinimas

Kita gana dažna operacija yra krūtinės didinimas. Tai pagalba kiekvienai moteriai, kuri nori atrodyti gražiai. Nuostabu tai, kad šiuo metu operacijos galimybės ne tik labai plačios, tačiau džiugina ir natūralumu, kuris daugeliui moterų yra prioritetas.

Riebalų nusiurbimas

Taip pat reikia nepamiršti ir riebalų nusiurbimo bei jo teikiamų galimybių. Nors dažniausiai siurbiama nuo pilvo zonos, tačiau tai tikrai nėra vienintelė galimybė. Svarbiausia, kad chirurgas ne tik atliktų, tačiau ir patartų, atsakytų į klausimus, kurie, natūralu, kad kyla.

Ginekomastija

Galiausiai, vyrai, kurie turi didesnę krūtinę – dažniausiai domisi ginekomastija. Daugelis nustemba, kad tai yra viena dažniausių operacijų, kuri gali padėti vyrui susigrąžinti savo kūną. Svarbiausia, kad greita ir paprasta, o jos rezultatas – laimingas žmogus. Lietuvoje yra ne vienas chirurgas, kuris ją daro, tad visada reikia rinktis geriausią.

Pasitikėjimas savimi apima labai daug dalykų ir išvaizda yra vienas jų. Natūralu, kad daugeliui žmonių norisi atrodyti taip, kaip norisi ir čia mažai įtakos daro standartai. Tiesiog kiekvienas save mato vis kitaip ir gera, kad šiuo metu tai įgyvendinti tikrai yra įmanoma.

Ficlinica klinika

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>