Kokių spalvų roletai tiks skirtingiems kambariams

Net skirtingų spalvų roletai internetu gali iš esmės paveikti jūsų namų feng shui ir jauseną skirtinguose kambariuose, skirtingose erdvėse. Tačiau deja žmonės nežino, kokiomis spalvomis geriausia dekoruoti namus, kokiomis spalvomis dažyti namų erdves, kad tuose kambariuose jaustų atitinkamus pageidaujamus pojūčius. Jeigu dar tik pradedate kurti savo namų jaukumą, dar galite spėti pasirinkti tinkamus roletus, norimas sienų spalvas ir kt. Štai keletas patarimų, kaip rinktis spalvas skirtingoms erdvėms, skirtingiems kambariams.

Raudona

Roletai interneteKuo raudonesnis kambarys, kuo daugiau raudonų detalių jame ir sienų spalvos – tuo intensyvesnis poveikis. Jeigu jo norite mažiau, gal pakaks, kad tik kilimas ar roletai internetu būtų raudoni. Kaip mus paveikia raudona spalva? Ji iš tiesų yra energijos spalva, stimuliuoja alkį, norą intensyviai bendrauti, padaryti stiprų pirmąjį įspūdį. Tad gal dėl to ji populiari sporto klubuose, kur žmonės lieja energiją, o taip pat kavinėse, restoranuose, kur žmonės bendrauja ir dalijasi mintimis. Jūsų namuose gali tikti raudonas valgomasis arba svetainė, kur žaidžia vaikai, bendraujate tarpusavyje, leidžiate intensyvų laisvalaikį. Tačiau raudoni roletai, kilimai, užuolaidos, sienos, tapetai neturėtų atsidurti jūsų miegamajame, jeigu miego tikitės ramaus ir švelnaus.

Geltona spalva

Ji kuria prabangos ir šilto priėmimo įspūdį, todėl geltoni roletai internetu galėtų atsidurti laukiamuosiuose, koridoriuje ar svečių kambaryje. Ji džiugina, skatina pokalbius. Visgi pastebėta, kad pilnas užpildymas geltona spalvas veikia neigiamai. Daugumai žmonių prasideda nervingumas, jie gali prarasti savitvardą, taip pat ir kūdikiai daugiau verkia geltoname kambaryje. Tad įspūdžiui sukurti reikėtų saikingai dekoruoti erdvę geltona spalva. Geltonos užuolaidos ar roletai, priderinti prie geltonų vazų ar sofų – pakankama spalvinė išraiška gerai nuotaikai sukurti ir palaikyti.

Mėlyna

Viena vertus, mėlyna spalva asocijuojasi su žydru dangumi, todėl signalizuoja apie dieną. Tai reiškia ramybę, susikaupimą ir gerą dėmesio koncentravimą darbui. Didesnis mėlynos spalvos kiekis veikia tikrai raminančiai, atpalaiduojančiai, netgi ima žemėti kraujo spaudimas. Visgi nereikėtų vonioje ar miegamajame, svetainėje perdozuoti mėlynos spalvos. Paranku ją derinti su šiltais atspalviais. Gal pakabinti mėlynus roletus ir šalia pastatyti šilta spalva šviečiantį toršerą.

Žalia

Tai spalva, kuri yra laikoma geriausia mūsų akims. Buvimas žaliame kambaryje gali mus paveikti tarsi buvimas gamtoje. Tačiau žalia turi būti parinkta protingai, ne erzinanti salotinė, o šaltesnių pustonių, tarsi miško samanos ar augalai, kurie vasaros metu būna jau brandžiai sužaliavę.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>