Kontaktiniai lęšiai vaikams ir suaugusiesiems

Kontaktiniai lęšiaiVerta pastebėti tai, kad geras regėjimas šiandien tampa vis didesne retenybe. Būtina suvokti tai, kad nuolat naudojamos techninės priemonės, kurios turi dirbtinės šviesos ekranus – kenkia mūsų akims. Nors šios rizikos yra vertinamos skirtingai, tačiau, gerai žinome tai, kad saikas naudojant kompiuterius ar išmaniuosius telefonus tampa vis sunkiau valdomu aspektu. O daug lemia ir tai, kaip ir kur, kiek laiko jūs visą tai naudojate. Tarkime, jei prie kompiuterio per dieną rekomenduojama praleisti vos 2 – 3 valandas, daugelis iš mūsų tam skiria bent 8 – 10 valandų ar net dar daugiau. Be kita ko, dirbant tokia technine priemone, labai svarbi ir šalia esanti šviesa. Tarkime, jei ilgą laiką kompiuterio ekraną stebėsite tamsioje patalpoje – akys pavargs kur kas greičiau. Būtina suvokti tai, kad šviesos srautas aplink jus turėtų būti labai panašus į ekrano spinduliuojamą šviesos srautą. Tokiu atveju, akys nepatirs didelio nuovargio, nenusilps.

Kur galima įsigyti kontaktinius lęšius?

Ar jums kyla klausimas, kur galima įsigyti kontaktinius lęšius? Mes galime jums suteikti naudingų patarimų. Be jokios abejonės, tai galite padaryti fizinėse jų prekybos vietose, vadinamose optikose. Tačiau, ne retai, čia lęšiai yra tik užsakomi, tačiau ne parduodami vietoje, nes tai padaryti būtų tikrai labai sunku. Gi, puikiai žinome tai, kad kontaktiniai lęšiai, kaip ir akiniai turi būti pasirenkami individualiai pagal vienos ir kitos akies regėjimo stiprumą, kuris yra matuojamas + ir -, skaičiais nuo 0,25 iki 9. Tai reiškia, kad asortimentas šiuo klausimu yra labai platus. Dėl šios priežasties, neretai, tai kur kas lengviau padaryti perkant internetu. Jei tiksliai žinote kokio stiprumo lęšio kurio akiai jums reikia – užsisakyti juos į namus galite vos per kelias akimirkas. Dažnai, tokios prekės yra pristatomos vos per 1 – 2 d.d.

Dar keletas svarbių patarimų

Verta pastebėti tai, kad lęšių gamintojų ir jų tipų rinkoje yra tikrai labai daug. Puikiai suvokiame tai, kad šiuos aspektus taip pat turime pasirinkti patys. Tačiau, nešiojant lęšius, galioja labai svarbios taisyklės jų laikymo ir nešiojimo termino klausimu. Tarkime, jei jūsų spalvoti lęšiai nurodomi kaip mėnesiniai lęšiai – ilgiau jų ir nenešiokite. Kitu atveju, jie ima dirginti akis, jos pasidaro itin jautrios ir gali imti nebetoleruoti šio svetimkūnio. Tad, tokius faktorius būtina sekti labai atidžiai.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>