Krūtų didinimas: bazinė informacija

Pasididinti krūtinę išdrįsta vis daugiau moterų. Jeigu Lietuvoje vis dar nedrąsiai renkama informacija, tai vakarų šalyse dažnai tėvai savo dukroms pilnametystės proga dovanoja krūtų didinimą.

Krūtų didinimas nebėra kažkas gėdingo ar žalingo. Tai gana greita ir, kaip chirurgai tikina, visai paprasta operacija, kuri leis džiaugtis tobulomis krūtimis. Kartais tik tiek ir tereikia, kad moteris jaustųsi laiminga ir patenkinta savo kūnu.

Krūtų didinimo operacija atliekama naudojant vieną iš trijų užpildymo būdų:

  • silikoninis gelis;
  • fiziologinis gelis;
  • biologinis gelis.

Visi geliai yra skirtingi ir koks geriausias turi nuspręsti chirurgas. Paprasčiausiai jis įvertina paciento poreikius ir pagal juos pasiūlo alternatyvas. Pavyzdžiui, kartais moterys nori, kad vienos operacijos metu būtų nusiurbti riebalai, kurie vėliau perkeliami į krūtinę. Taigi, vienu metu išsprendžiamos net dvi problemos.

Visgi, Lietuvoje populiariausias būdas – krūtinės didinimas silikonu. Tai patikinta ir tikrai gera alternatyva, kuri leis džiaugtis gražiomis kūno linijomis.

Operacijos eiga ir pooperacinis periodas

Krūtų didinimas Lietuvoje yra dažna ir įprasta operacija, tad galite būti rami. Retai kada pasitaiko kokios komplikacijos ir dažniausiai operacija praeina greitai bei sėkmingai.

Pirmiausia nusprendžiama, kurioje vietoje bus atliekamas pjūvis. Galimas arba pažastyse, arba po spenelių aureolėmis. Priklausomai nuo to, koks yra moters pageidavimas bei koks yra jos kūno sudėjimas – pasirenkama ir atitinkama vieta. Žinoma, svarbiausia yra klausyti chirurgo pasiūlymų, kadangi jis žino geriausiai.

Operacija trunka dažniausiai apie dvi valandas. Krūtų didinimas atliekamas naudojant bendrą nejautrą, tad moteris atsikels jau su tobulos formos krūtine. Jeigu operacija praeina sėkmingai – jau po kelių dienų galima keliauti į darbą. Tiesa, tik tokiu atveju, jeigu darbo metu moteris nekilnoja kokių nors sudėtingų nešulių, kadangi tai gali pakenkti besiformuojančiai krūtinei.

Jeigu jau seniai svajojate apie nuostabią krūtinę – siūlome kuo greičiau savo svajones paversti realybe. Svarbiausia pasirinkti gerą plastikos chirurgą, kuris yra pasiruošęs padėti turėti tokią krūtinę, kokios labiausiai norite. Juolab, kad ji būtų ne tik didelė bei gražios formos, tačiau ir kad atrodytų natūraliai.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>