Kvepalų industrijos milžinės „Hugo Boss” istorija

Mados namai „hugo boss” propaguoja unikalų gundymo būdą ir gyvenimo stilių. Jie teikia prioritetą subtilumui, kokybei. Tačiau produkcija šias vertybes pradėjo simbolizuoti praėjus ne vienam įmonės gyvavimo dešimtmečiui. Imperija pastatyta ant Vokietijos provincijoje siuvėjo Hugo Boss sukurtos įmonės pamatų, kuri Antro Pasaulinio karo metais aprūpindavo visą nacių armiją uniformomis.

Nuo aprangos iki kvepalų

KvepalaiHugo boss siuvo kareiviams uniformas. Patogias, iš tvirto ir grubaus audinio. XX amžiaus septintame dešimtmetyje prie kompanijos vairo atsisėdo įmonės steigėjo vaikai. Jie pakeitė bendrovės veidą. Pradėjo kurti stilingus drabužius iš itališkų itin aukštos kokybės audinių.

Šalia aprangos pradėta kurti visumą sudaranti kvapų linija. Šiandien, hugo boss kvepalai asocijuojasi su kokybe ir išskirtinumu. hugo boss kvepalai užkariavo ne tik stipriosios lyties atstovų širdis, tačiau ir moterų. Pripažinsiu, kad hugo boss kvepalai moterims naujiena. Todėl Hugo boss kvepalai moterims reklamuojami įvairiuose filmuose. Jais purškiasi Holivudo žvaigždės ir pasaulio lyderių antrosios pusės.

Nuo Holivudo iki „Formulės 1”

Hugo boss kvepalai prekinių ženklų pamatysime tokiuose filmuose, kaip „Mirtinas ginklas IV“ ir „Godzila“. Bendrovė rūpinosi filmo „Čarlio angelai“ premjera. Filmo premjeroje buvo galima pamatyti ne tik Cameron Diaz apsivilkusią naujausios Hugo Boss kolekcijos suknele, tačiau ir užuosti hugo boss the scent for her aromatą tvyrantį ore. Tokiom akimirkom pagauni save galvojant, kad hugo boss kvepalai moterims yra tikras atradimas. Vėliau įsijungia skaitliukas. Nurimsti, tik pagalvojus, kad hugo boss the scent kaina pigesnė internete. Hugo boss kvepalai moterims verti kiekvieno euro.

Nuo 1984-ųjų įmonė remia „Formulėje 1“. Todėl hugo boss moteriski kvepalai reklama šmėžuoja beveik kiekvienose rungtynėse. Reikia pripažinti, kad lenktyninkai taip pat nespjauna į rėmėjų dovanas ir dažnai hugo boss the scent kvepalai atsiduria jų kelionių krepšiuose.

Įdomu:

  • Šiuo metu, hugo boss kvepalai pardavinėjami 124 – iose planetos valstybėse ir daugiau nei šešiuose tūkstančiuose parduotuvių ir internete.
  • Daugelis klienčių pastebi, kad hugo boss kvepalai pigiau, nei taip dievinami Versace ar Chanel 5. Tačiau kokybe nei kiek jiems nenusileidžia.
  • Hugo boss intense kvepalai moterims buvo vieni populiariausių kompanijos aromatų praėjusiais metais.

Gražina

Gražina paskelbė 686 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>