Ką vežti emigrantams į Švediją

Lietuva ir SvedijaNors daugumai maršrutas Lietuva ir Svedija asocijuojasi su maloniais kruizais ir šokiais keltuose, tačiau tokį įvaizdį išpopuliarino turizmo agentūros. Kadangi pastaruoju metu daugėja būtent tokio tipo pramogų. Tačiau nereikia pamiršti, kad Lietuva ir Svedija siejama ir emigrantų nueitų kelių. Nors populiaresnė emigracijos šalis ir pasirinkimas galbūt yra Norvegija, tačiau ir į Švediją mini autobusiukais kasmet išvažiuoja nemažai žmonių, ieškančių naujo gyvenimo ir naujos laimės. Tad, jeigu nusprendėte įdėti siuntinį vežikams, kad nugabentų į Švediją ten gyvenantiems artimiesiems, kas tai galėtų būti? Ką vežti Švedijoje gyvenantiems artimiesiems?

Duona

Duona – tai tiesiog lietuvio identitetas, ar jis gyventų Prancūzijoje, ar Švedijoje, ar Anglijoje, ar Norvegijoje. Ten, kur tik ima formuotis didesnės bendruomenės lietuvių, iškart atsiranda ir lietuvių parduotuvėlių, siūlančių pirkti duoną. Tad taip pat ir Švedijoje jūs galite pavaišinti artimuosius tikra lietuviška juoda duona. Įdėkite jos į siuntinį, kurį perduosite vežikams, gabenantiems krovinius Švedijon.

Sūrelis ir pieno produktai

Dažniausiai emigravę lietuviai pasigenda ne tik duonos, bet ir kai kurių mūsų ypatingų, skanių pieno produktų. Pavyzdžiui, sūrelių, varškės balto sūrio, jogurto. Užsienyje galima rasti tik alternatyvų, na o varškės sūreliai konkurentų dažniausiai apskritai neturi. Tad nepagailėkite ir įdėkite su šaldikliu ar šaltkrepšiu sūrelių, kuriais lietuviai galės pasimėgauti ir būdami svetur.

Dešros

Vien dėl to, kad lietuviškos dešros bus vos ne 5 – 10 kartų pigesnės, verta Švedijon išsikrausčiusiems artimiesiems įdėti tikrą lietuvišką skanumyną – dešrą. Tai gali būti ir gardūs kumpiai, ir skilandžiai, ir didžiulės rūkytos dešros. Visa tai bus skanus ir tikrai daug džiaugsmo suteiksiantis skanumynas, kuris pradžiugins kiekvieną, gyvenantį Švedijoje.

Tabakas, gėrimai

Gabenti alkoholį ir tabaką galėsite tik tada, jeigu važiuosite patys. Tuomet tai bus dalis jūsų asmeninio bagažo. Tačiau tas, kas važiuoja su mikro autobusu, juk negali vežti pilno bagažo skyriaus alkoholio ir cigarečių, nes tuomet tai teks laikyti kontrabanda. Tačiau patys jūs galite nuvežti mėgstamo alaus, vyno ar ko nors stipresnio, nes Švedijoje tai brangu.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>