Mobilūs telefonai: kaip pasirinkti?

Mobilūs telefonai – tai tarsi aksesuaras, be kurio jaučiamės nuogi, nepilnaverčiai. Galbūt tai skamba kiek keistokai, bet turime sutikti, kad daugeliui žmonių būtų sunku įsivaizduoti savo gyvenimą be mobiliųjų telefonų. Bene kasdien rinkoje pasirodo nauji telefonų modeliai, patobulinimai, atnaujinamos sistemos, kurios leidžia naudotis vis patogesnėmis funkcijomis. Taip neretai susisuka galva, todėl akį pradeda traukti kone visi mobilūs telefonai iš eilės, o norėdami neatsilikti nuo mados, perkame naujausius, brangiausius ir labiausiai išliaupsintus telefonus. Bet ar mums tikrai to reikia? Į ką atkreipti dėmesį prieš perkant telefoną?

Geriausias telefonasPirmas dalykas, kurį turite įvertinti – kaip ketinate naudoti savo mobilųjį telefoną. Jei jis reikalingas verslui, dairykitės telefono su ilgai veikiančia baterija, puikia talpa kontaktams išsaugoti ir galimybe greitai bei patogiai valdyti programėles, kuriomis tikrinsite el. paštą ar bendrausite su klientais iš kitų šalių. Tokiems tikslams jau kurį laiką naudojami biudžetiniai mobilūs telefonai, kurie pritaikyti taip, kad už pakankamai žemą kainą galėtumėte atlikti visas reikiamas funkcijas. Jei mėgstate daug naršyti, žaisti, siųstis programėles, jums reikės galingesnio telefono su didesniu ekranu – tai užtikrins puikų greitį ir patogų valdymą. Mėgstantiems keliauti patiks telefonai su geromis kameromis, kurios leis įamžinti visas įsimintinas akimirkas. Na, o vyresnio amžiaus žmonėms ar tiems, kurie neketina telefono naudoti kaip kompiuterio pakaitalo, tiks ir ne išmanūs, mygtukiniai mobilūs telefonai, kurių baterija laikys kur kas ilgiau, o ir visos reikalingos funkcijos – skambinimas bei žinučių rašymas – pilnai patenkins vartotoją.

Taip pat labai svarbu įvertinti kainą. Jei jaučiate, kad negalite įsigyti norimo mobilaus telefono, nes jis per brangus, paklauskite savęs, ar verta plėšytis ir bandyti jį pirkti išsimokėtinai? Ypač, jei esate linkę telefonus pamesti, sugadinti, turite mažų vaikų ir pan. Tokiais atvejais galite rinktis kiek kuklesnius, kinų gamybos pakaitalus, kurie savo parametrais nenusileidžia ir populiariems prekių ženklams. Nors tokie mobilūs telefonai daugelį atbaido dėl gamintojo šalies, patikėkite – daugelis jūsų perkamų naujausių modelių atkeliauja iš ten pat. Taigi, didelio skirtumo nepajusite, tačiau tilpsite į savo biudžetą ir turėsite pakankamai gerą, kokybišką pirkinį.

Taip pat reikėtų atsižvelgti ir į funkcijas, kurios jums svarbios. Vieniems reikalinga talpi atmintis, kitiems galimybė įsidėti dvi korteles, tretiems – gera kamera. Yra žmonių, kuriems mobilūs telefonai reikalingi dėl interneto ar muzikos klausymosi. Pagal tai turite atsirinkti, kokie parametrai svarbiausi ir tokiems telefonams teikti prioritetus. Tik neužkibkite ant kabliuko, kurį bus paruošę saldžialiežuviai pardavėjai – jie ne visada pasiūlys geriausią variantą. Verčiau prieš perkant pasikonsultuokite su šią sritį išmanančiu kolega, draugu… Daug naudingu patarimų rasite ir internete esančiose apžvalgose.

Nuoroda: https://fortakas.lt/mobilieji-telefonai

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>