Motinos diena 2021: originalios dovanos mamai

Motinos diena – tai šventė, skirta pagerbti mamas. Lietuvoje ši diena švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį, tad šiemet tai – gegužės 2-oji. Lietuvoje Motinos diena pradėta švęsti dar 1928 m., nors pagarba motinystei – neatsiejama lietuvių kultūros dalis, todėl mamos, gimdytojos, maitintojos ir globėjos vaizdinys dažnai sutinkamas lietuvių liaudies dainose, tautosakoje ir mūsų krašto literatūroje nuo senų senovės.

Dovanų idėjos mamai

Dovanos mamaiMotinystė visuomet siejama su tokiais tyriausiais jausmais kaip meilė, rūpestis, pasiaukojimas. Motina – ne tik didžiausias dvasinės šilumos šaltinis savo pačios vaikui, bet ir pirmųjų žodžių, pirmųjų žingsnių mokytoja, pirmųjų tradicijų ir elgesio taisyklių perdavėja. Tad šios dienos proga būtina mylimą mamą apdovanoti originaliomis dovanomis. Kokios jos?

  • Skrydis oro balionu. Galvojant apie tai, kokios yra tos originalios dovanos mamai, pirmoje vietoje tikrai puikuojasi šis skrydis, kuris atims žadą kiekvienam jo dalyviui. Pramogos metu mama išvys pačius nuostabiausius Lietuvos kraštų vaizdus: savo miesto, Trakų, Klaipėdos ir kt. Dovanos gavėja turės galimybę pamatyti gražiausius ežerus, miškus, pelkes, miestus, architektūrą.
  • Pasivažinėjimas super automobiliu. Jei mama yra ekstremalių pojūčių mėgėja, ši dovana kaip tik jai! Nepraleiskite progos nustebinti mylimos mamos dideliu adrenalino antplūdžiu. Galima rinktis iš tokių automobilių kaip Ferrari, Lamborghini, Porsche ir t. t.
  • Vardinio ąžuolo sodinimas. Nors sakoma, kad kiekvienam vyrui būtina užauginti sūnų, pastatyti namą bei pasodinti ąžuolą, vis dėlto ne ką mažesnė pramoga ir mamai padovanoti medelio sodinimą. Ši dovana – tai galimybė pasodinti vardinį ąžuoliuką Pelėdų sodybos kirtavietėje, kuris ne tik taps svarbios akimirkos simboliu, bet ir puoselės laukinę gamtą, leis kelti miškuose inkilus ir toliau plėtoti gamtines idėjas. Po sodinimo mama gaus sertifikatą, įrodantį, kad ji turi vardinį medį.

Išlaikytos ir patikimos dovanos

Originalios dovanos visada nustebins, tačiau kartais galbūt ne į gerąją pusę. Pavyzdžiui, jei mama bijo aukščio, nėra adrenalino fanė ar nemėgsta žemės darbų. Todėl tokiu atveju siūlome pasikliauti laiko patikrintomis dovanomis.

  • Masažas. Kiekvienai mamai reikia kokybiško poilsio, tad SPA ir įvairūs grožio ritualai – puikus sprendimas. Japoniškas kobido masažas vienas geriausių variantų, leidžiantis mamai atjauninti veido odą, ją puoselėti. Taip pat galite dovanoti įvyniojimą, pirties kompleksą, jauninančią procedūrą, atpalaiduojantį masažą ir t. t.
  • Prenumerata. Mylimo leidinio prenumerata, taip pat gali tapti puikia dovana mėgstančioms skaityti.
  • Degustacija. Lietuvoje siūloma įvairių degustacijų tiek saldžių, tiek rimtų gėrimų ar net 9 patiekalų. Tad kiekviena mama atras sau tinkamą, įdomią degustaciją, kuri suteiks žinių, lavins gomurį bei skonio receptorių gebėjimus.

Gražina

Gražina paskelbė 702 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>