Movos užtikrina prietaisų kokybę

Gyvename laikais, kai daugybė darbų yra automatizuoti. Jei anksčiau atliktų darbų kokybė ir atlikimo laikas priklausydavo tik nuo žmogaus fizinės jėgos ir įgūdžių, tai dabar kokybę ir našumą užtikrina automatizuoti, didelio sudėtingumo prietaisai, jų dalys, netgi tokios smulkios kaip movos. Šiandien pristatysime bendrovę UAB„Powertransmission Europe“, galinčią pasigirti profesionalia komanda ir aukšta teikiamų paslaugų kokybe.

Elektriniai varikliai ir ne tik

MovosBendrovės UAB „Powertransmission Europe“ teikiamų paslaugų kataloge, kitaip tariant – pagrindinės bendrovės veiklos kryptys: elektros varikliai, reduktoriai, elektromagnetinės sankabos bei stabdžiai, frikciniai diskai ir kita produkcija. Savo internetinėje svetainėje bendrovė yra paruošusi išsamius tam tikrų prekių aprašymus, todėl nemažai dėmesio skiria pavaros bei automatizavimo elementams. Pirmiausia būtų galima kalbėti apie elektros variklius. Nieko apie tokio tipo pramonę neišmanančiam žmogui tikrai pravartu sužinoti daugiau apie tokių variklių specifiką. Visų pirma, jie labai plačiai naudojami daugelyje pramonės šakų ir jų įrenginių. Reikėtų paminėti oro tiekimo sistemas, pramoninius ventiliatorius, siurblius bei oro tiekimo sistemas, buitinius prietaisus, elektrinius įrankius. Beje, tokie varikliai gali veikti ne tik varomii elektros srove, bet ir baterijų pagalba. Jeigu niekada nesate dirbę su elektriniais varikliais, tinkamo prietaiso pasirinkimas gali tapti nemaža užduotimi. Visų pirma, pasirinkimas labai priklauso nuo to, kokio pobūdžio darbą variklis turės atlikti ir kokio galingumo prietaiso reikia. Šiuo metu panašių prietaisų pasiūla yra gana didelė. Nieko keista – žmonėms svarbu skirtingus agregatus pritaikyti skirtingoms reikmėms. Jeigu tokio variklio jums reikėtų buitiniuose įrenginiuose, balduose, sodo technikoje, pacientų reabilitacijos reikmėms, lengvajai pramonei, tada reikėtų rinktis mažesnio galingumo prietaisus. Varikliai yra standartiniai vienfaziai, trifaziai, su stabdžių sistema, pritaikyti dirbti sprogioje aplinkoje, žemo įcentravimo bei, žinoma, nuolatinės srovės arba vibrovariklius. Visada kiekvienas, į rankas paimantis tokio tipo variklį, turėtų gerai nusimanyti apie jo dažnį, įvertinti sukimosi greitį, dažnį, prieš pradedant darbą įvertinti, kokio galingumo prietaisas išties bus reikalingas.

Movų specifika

Plačiau pakalbėkime apie movas. Movos reikalingos tam, kad būtų apriboti sukimo momentai, būtų pristabdomi įvairių mašinų, mėchaninių prietaisų, variklių darbai, kada prietaiso sukurta jėga viršija iš anksto numatytą sukimo momentą. Šios dalys dažnai montuojamos į sistemas, kuriomis norima užtikrinti nepertraukiamo darbo našumą. Movinė apsauga visada turi suveikti, kada viršijamas normalus sukimo momentas, taigi visa tai – savotiški saugumo sumetimai. Kaip ir skirtingo galngumo varikliai, movos taip pat naudojamos skirtingos. Šių dalių rūšys išsiskiria savo skirtingomis eksploatacinėmis savybėmis. Kai kurios movos yra pritaikomos darbui ypač paprastomis sąlygomis, kitospritaikytos prie ekstremalių. Kyla klausimas, kas yra tos ekstremalios sąlygos? Na, pavyzdžiui, esant labai aukštai temperatūrai, tiesioginiams saulės spinduliams ar didelei drėgmei. Atrodytų – nieko čia ekstremalaus, tačiau paprastai tokie veiksniai movų darbą sutrikdo. Galima kiek daugiau pakalbėti apie elastines movas. Tokio tipo dalys sumažina didelius smūgius įjungiant įrenginį bei vido darbo proceso metu. Jos pasižymi ypač lengvu sumontavimu, taip pat nesukelia sunkumų, atsiradus poreikiui jas pakeisti. Paprastai jos būna plieninės arba geležinės. Pastarosios yra ne tokios stiprios kaip plieninės. Specialistai elastines movas rinktis pataria tada, kai judesius reikia perduoti išvengiant smūgių bei nuolat vykdant nepertraukiamą procesą.

Jonas iš Kauno – automobilių mechanikas. Guoliu keitimas – tai, ką Jonas daro kasdien. Dirbant su sudėtinga technika, dažnai tenka ją remontuoti, o remontas toli gražu dažnai pigiai neatsieina. Būtent todėl, reikia iš anksto pasirūpinti kokybiškomis medžiagomis bei detalėmis. Daugybę produkcijos Jono serviso komanda yra įsigijusi būtent iš minėtos bendrovės UAB „Powertransmission Europe“. Vyras džiaugiasi, kad būtent ypač kokybiškos movos užtikrina puikų prietaisų veikimą servise ir rekomenduoja šiuos specialistus kitiems profesionalams ar mėgėjams.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>