Nevaisingumo įveikimas: 7 būdai, kaip susidoroti su nevaisingumu ir judėti į priekį

Nevaisingumas yra sunki realybė daugeliui porų, o emocinė našta gali būti didžiulė. Nesvarbu, ar tik pradedate kelionę į tėvystę, ar su nevaisingumu kovojate jau daugelį metų, tai gali atrodyti kaip nesibaigianti kova. Tačiau taip neturi būti. Suprasdami, kas yra nevaisingumas, sužinoję apie įvairias gydymo galimybes ir suradę tinkamą paramos sistemą, galite rasti būdų, kaip susidoroti ir judėti į priekį. Pateikiame 7 patarimus, kurie padės jums lengviau įveikti kelią į tėvystę – nuo pokalbio su terapeutu iki alternatyvių gydymo būdų ir kitų dalykų.

Kas yra nevaisingumas?

MedicinaNorėdami pradėti bandyti suprasti nevaisingumą, pirmiausia turime suprasti, kas tai yra. Nevaisingumas apibrėžiamas kaip nesugebėjimas pastoti po 12 mėnesių nuolatinių nesaugių lytinių santykių. Tačiau daugelis žmonių nesuvokia, kad nevaisingumas yra spektras. Jiems gali būti sunku pastoti, tačiau po kelių mėnesių jie vis tiek susilaukia kūdikio. Kitiems žmonėms gali prireikti metų, kad pastotų, arba jų embrionų kokybė yra per prasta, kad jie galėtų pastoti. Nevaisingumą gali nulemti individualus organizmas, gyvenimo būdas ir sveikatos būklė.

Nevaisingumo gydymo supratimas

Pirmas žingsnis siekiant suprasti gydymą – suprasti tris skirtingus nevaisingumo gydymo tipus. – Medikamentinis gydymas – šis gydymas skirtas moterims, kurios turi problemų su kiaušidėmis. Jis gali padėti kiaušidėms gaminti daugiau kiaušinėlių. Jis nėra taikomas labai dažnai. – Intrauterininė inseminacija (IUI) – šis gydymas taikomas, kai vyro sperma yra normali, o moters kiaušidės – normalios. Moteriai suleidžiamas vaistas, kad jai prasidėtų ovuliacija.

Bendravimas su nevaisingumo specialistu

Kai pirmą kartą pradėsite ieškoti gydymo kelio, tikriausiai susitiksite su nevaisingumo specialistu. Svarbu pranešti apie savo poreikius ir norus, net jei dėl jų jaučiatės nesaugiai ar gėdijatės. Galbūt norėsite užsirašyti jums rūpimus klausimus ar net sudaryti sąrašą dalykų, į kuriuos norėtumėte atkreipti dėmesį ar kuriuos norėtumėte apsvarstyti. Galbūt nustebsite sužinoję, kad dauguma gydytojų yra buvę kitoje stalo pusėje. netradicinemedicina.com – kaip susitvarkyti šią problemą?

Pokalbiai su terapeutu

Kaip minėta anksčiau, kai kurie žmonės mano, kad emocinė nevaisingumo našta yra nepakeliama. Pokalbis su terapeutu gali padėti jums apdoroti savo emocijas ir rasti būdų, kaip su jomis susidoroti. Jei jums sunku rasti terapeutą, galite pradėti paiešką internete arba paprašyti gydytojo rekomendacijos. Kai tik pradedate, naudinga rasti terapeutą, kuris turi patirties nevaisingumo srityje. Pokalbis su terapeutu – tai vienkartinė investicija, kuri gali padėti jums judėti pirmyn kelionėje į tėvystę. Jis gali padėti jums išlieti emocijas ir išlaisvinti bet kokį nusivylimą ar liūdesį, kurį galite jausti. Jis taip pat gali padėti rasti būdų, kaip nustatyti ribas su kitais žmonėmis ir išsikelti sau tikslus.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>