Oro kondicionierių poreikis šiandien

Vėsus ir švarus orasYra tokių pasaulio kraštų, kuriuose gyvenimas be oro kondicionierių neįsivaizduojamas. Oro kondicionieriai ne tik vėsina, bet ir šilto, palaiko sveiką temperatūros ir drėgmės patalpoje pusiausvyrą. Šiandien be kondicionierių jau neįmanoma išsiversti komercinėse patalpose, gamybiniuose angaruose. Straipsnelyje daugiau pakalbėsime apie Lietuvos rinkoje esančius pagrindinius kondicionierių specialistus.

UAB Industek – kondicionieriai ir ne tik

Įmonė UAB Industek veikia jau beveik dvidešimt metų ir per šį solidų laiko tarpą yra sukaupusi daug profesionalios patirties ir ištobulinusi savo paslaugas. Net kelis metus iš eilės specialiuose apovanojimuose įmonė buvo įvertinta kaip viena stipriausių visoje rinkoje. Pagrindinį bendrovės prekių asortimentą sudaro vandentvarkiai dujų ir miestų ūkiui, kondicionavimo sistemos, šilumos siurbliai ir kita įranga. Bendrovės pranašumas prieš konkurentus – itin aukšta kokybė, pažangūs produktai, platus asortimentas, patikimumas, ilgalaikė partnerystė, greitas ir patogus pristatymas. Kondicionavimo sistemos įmonės produkcijoje užima labai svarbią poziciją. Ne paslaptis, kad šiandien sostinėje ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose sparčiai dygstant stikliniams dangoraižiams, stiklinių fasadų biurams ir prekybos centrams, kondicionavimo sistemos yra neišvengiamos. Vasaros metu, kada saulė stipriai įkaitina stiklą, darbo sąlygos tokiame nevėdiname ofise taptų nepakeliamos. Tiesa, kondicionierius šiandien naudojamas ne tik vėsinimui, bet ir patalpų apšiltinimui. Bendrovė UAB Industek parduoda Daikin, Inverter prekės ženklų kondicionierius, kurie Europoje vertinami kaip vieni kokybiškiausių. Individualiems būstams siūlomi kondicionieriai SPLIT ir Multi SPLIT. Šie dažniausiai pritaikomi miegamųjų patalpų šildymui ir pasižymi puikiomis energijos taupymo savybėmis. Kiek didesnis yra komercinių oro kondicionierių pasirinkimas. Toks kondicionierius užtikrina patogų temperatūros reguliavimą, puikų patalpų apšiltinimą ir vėsinimą, yra pritaikyti net pačioms griežčiausioms pastatų klasifikacijoms, montuojami įvairiausiose erdvėse, yra puikiai sureguliuojami, atsižvelgiant į sezoninį efektyvumą, šildymą, vėsinimą, reikalingą temperatūros balansą. Būtent todėl tokia įranga puikiai tinka barams, restoranams, mokymosi ir gydymo įstaigoms. Taigi, nors savo gamtinei zonai galime būti dėkingi, už galimybę džiaugtis skirtingais metų laikais, ne itin sudėtingai ištverti vasaras ir žiemas, akivaizdu, kad ateina laikas, kai oro kondicionieriai bus reikalingi jau ne tik komercinio pobūdžio patalpose, bet ir kiekviename A tipo individualiame būste. Be to, daugelis būtent tokią sistemą ir pasirenka vietoje įprastos centrinio šildymo sistemos. Oro konducionierių veikimas, paremtas oras-vanduo siurblio principu, vis dažniau vertinamas, kaip ypač gera investicija, ateityje atsiperkanti su kaupu – tiek piniginiu atžvilgiu, tiek turint galvoje gryno oro, vėsumos ir šilumos balanso užtikrinimą.

UAB Genys – šaldymo įrengimų veteranai

Kiti ypač garsūs kondicionierinių sistemų meistrai yra UAB Genys, veikianti jau gerokai daugiau nei dvidešimt penkerius metus. Per šiuos solidžius veiklos metus bendrovė sukrovė neįkainojamą patirtį bei tapo viena iš kompetetingiausių šaldymo įrangą ir su tuo susijusias paslaugas teikiančių įmonių. Bendrovė prekiauja šaldymo vitrinomis, kondicionieriais ir jų komplektacijos dalimis, išgarintojais, kondencatoriais, Swep šilumokaičiais, tepalo atskirtuvais, ventiliatoriais, įvairiais matavimo prietaisais, ledo generatoriais ir kita įranga. Be to, vykdoma ne tik prekyba, bet ir teikiamos kokybiškos įrangos serviso paslaugos, tokios kaip šaldymo įrengimų gedimų šalinimas, irenginių paleidimo darbai, garantinė ir pogarantinė priežiūra, šaldymo ūkio eksploatacijos paslaugos. Kodėl net neverta abejoti, kokią įmonę kviesti atlikti remontą jūsų šaldymo įrengimui? Atsakymas paprastas – UAB Genys mechanikai įsikūrę visuose didžiausiuose šalies miestuose, įmonė visada garantuoja greitą dalių užsakmą bei kokybišką ir spartų jų pakeitimą, galiausiai – profesionalią ir kokybišką diagnostiką. Įmonė užsiima didelio ir smulkaus masto vėsinimo ir šaldymo sistemų projektavimu, suprojektuoja ir sumontuoja sudėtingiausius įrengimus. Taigi, jeigu nežinote, kokie oro kondicionieriai yra geriausi ir kaip juos kokybiškai sumontuoti – kreipkitės į pristatytus kondicionierių meistrus.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>