Bernvakario idėjos: kaip įdomiai praleisti dieną?

Bernvakaris yra tarpinė stotelė, tarp nerūpestingo vėjavaikiško gyvenimo ir atsakingo šeimyninio vyro vaidmens. Nuo senų laikų bernvakaris yra nerūpestingo gyvenimo išlydėtuvės. Bene dažniausiai bernvakario dienoje vyrauja tokios pramogos kaip dažasvydis, kartingai, pasivažinėjimas keturračiais ar ekstremalūs šuoliai virve/parašiutu. Tai – labiausiai pasiteisinusios veiklos, tačiau ką dar galima nuveikti su geriausiais draugais?

Pabėgimo kambariai

Pabegimo kambarys kauneBernvakario metu svarbiausia mintis – buvimas drauge ir dėmesys būsimajam jaunikiui. Todėl ypač svarbu vykdyti tokią veiklą, kuri jam būtų arti širdies. Pavyzdžiui, pabėgimo kambarys Kaune patiks tokiam vyrui, kuris mėgsta narplioti užuominas, spręsti galvosūkius bei adrenaliną (dėl azarto greit pabėgti iš kambario).

Greitos pramogos

Mėgstantiems ekstremalius pojūčius bei greitį, rekomenduojama suteikti galimybę pasivažinėti tankriedžiu, „Monster truck“ arba Lamborghini. Juk ne kasdien galima sėsti už tokių transporto priemonių vairo, todėl būsimam jaunikiui tai – ideali pramoga.

Bernvakaris vandenyje

Jei jaunikiui pramogos vandenyje – malonumas, siūlome nustebinti jį diena vandens batutų parke „Water inn“, o šalia to – pasivažinėti su vandens motociklu. Beje, tiems, kurie turi galimybę jaunikiui padovanoti kiek brangesnę pramogą, kviečiame išbandyti plaukimą su vandens formule F2. Beje, drąsiam būsimam jaunikiui ypač patiks skrydis vandens skraidykle.

Lyg indėnai

Šaudynės bernvakario jau nieko nestebina, nes draugai dažniausiai organizuoja dažasvydį arba šaudymo pamoką pistoletu. Tačiau įdomi mintis – strėlių mūšis. Tai proga pasijusti lyg indėnams nei šaudyti į taikinius strėlių bei lankų pagalba.

Skonių pasaulis

Na, o vakaro pabaigai, kai pabėgimo kambarys Vilnius, pramogos vandenyje ir šaudymai jau aplankyti, geriausia pasinerti į gardžiausių skonių degustaciją. Tai gali būti maisto degustacija, užkimšti išalkusiems pilvams, arba gėrimų degustacija, gomurio lavinimui.

Gražina

Gražina paskelbė 702 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>