Padangos pigiau internete ar parduotuvėje?

Šiais laikais, kai internetas tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, neretai prieš įsigydami tam tikrą daiktą susimąstome, ar verta eiti į parduotuvę. Juk perkant internetu galima sutaupyti nemažai laiko ir įsigyti norimus daiktus neišėjus iš namų, tačiau ar įmanoma sutaupyti ne tik laiko, bet dar ir pinigų? Negalima sakyti, kad internete visada yra pigiau, negu parduotuvėse, tačiau internete jūs turite galimybę labai greitai apžvelgti daugybės pardavėjų siūlomą asortimentą ir kainas. O tuomet jas galima palyginti ir taip išsirinkti pigiausią variantą. Taigi, perkant internetu neretai galima apsipirkti pigiau ir taip sutaupyti pinigų.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis naudotas padangas

Padangos pigiauTikriausiai, visi žino, kad, kaip ir kiekvienas daiktas, taip ir naudotos padangos pigiau kainuoja, lyginant jas su naujomis, tačiau į ką svarbu atkreipti dėmesį perkant tokias padangas, kad vėliau netektų brangiai sumokėti už tuos sutaupytus pinigus. Pirmiausia, reikia žiūrėti į padangų protektorių, būtent jis parodo, kiek padangos buvo naudotos ir kiek laiko dar bus tinkamos jums. Aišku, svarbu atkreipti dėmesį į modelį, gamintoją, bet tai jau yra pakankamai specifiniai dalykai. Kitas svarbus faktorius yra padangų amžius, net ir mažai dėvėtos padangos gali nebūti patikimos kokybės, jeigu jų amžius jau yra peržengęs dviženklį skaičių, kadangi gumą veikia ir aplinkos sąlygos, ne tik jos tiesioginis naudojimas, tad ir į tai svarbu atkreipti dėmesį.

Kada padangos kainuoja pigiau?

Praktiškai visi nori sutaupyti, todėl ir renkantis padangas finansinis aspektas yra aktualus, tad kada gali pavykti sutaupyti ir padangas įsigyti pigiau. Pirmiausia, galite paieškoti akcijų, kurias dažnai siūlo įvairūs pardavėjai, aišku, jeigu pirkinys nėra skubus, tokių akcijų galite netgi palaukti. Taip pat galite rinktis senesnius modelius, kadangi praktiškai kiekvienais metais išleidžiami naujesni modeliai, kurie kainuoja brangiausiai, todėl atitinkamai senesni truputį atpinga. Taip pat galite rinktis tarp skirtingų gamintojų ir jų modelių. Net to pačio gamintojo galima rasti ekonomiškų modelių padangų, kurie kainuoja gerokai pigiau, lyginant su brangiausiais. Arba galima rinktis mažiau žinomą gamintoją ir tuomet beveik visada pavyks sutaupyti, tačiau tai negarantuos, kad įsigysite tokios pačios kokybės produktą.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>