Pakuojame dovanas

Šį kartą artėjant Kalėdoms turime itin didelį kiekį dovanų, kurias reikia paženklinti ir supakuoti. Tam šį kartą bus naudojama speciali ženklinimo įranga, kurią sudarys ir paprasti daiktai, kuriuos galima įsigyti kanceliarinių prekių parduotuvėse, ir specializuoti ženklinimo prietaisai. Pradėkime.

Viską surūšiuokite

Supakuokite dovanas paprasčiauPirmiausiai jums reikia viską gerai surūšiuoti. Jeigu įmonė, kurią atstovaujate, yra tikrai labai didelė, tai ji turi ir daug darbuotojų, ir daug partnerių, ir dovanų skaičius gali būti iš tiesų didelis. Todėl, kaip ir dirbant bet kurį kitą didelį darbą, patogu užduotis skirstyti į kategorijas. Šiuo atveju, prieš pakuojant ir ženklinant, pravartu ir visas dovanas suskirstyti į mažas, mažiausias, dideles ir didesnes.

Vidinis įpakavimas

Jeigu jau turite susigrupavę reikmenis, ta pradėsime nuo vidinio įpakavimo. Jums vertėtų apgalvoti, ar paliksite originalias dovanojamų daiktų pakuotes, ar jas įpakuosite atskirai, naudodamiesi specialia pasirinkta ženklinimo įranga. Pavyzdys iš gyvenimo.

Norime padovanoti mokykloms ir kiekvienam mokiniui po kalėdinį dovanėlių rinkinį. Todėl turime nupirkę labai daug pieštukų, dažų, flomasterių, markerių. Visa tai, žinoma, reikia supakuoti. Tačiau nenorime dovanoti visiems tų aiškių pakuočių, norime viską išardyti, ir atskirai sugrupuoti, kad kiekvienas vaikas gautų po vieną pieštuką, vieną blizgantį flomasterį ir vieną markerį. Jų spalvos skirsis, taigi, dovanas gavę vaikai turės puikią progą visada nusivilti savo turimomis spalvomis ir pavydėti spalvų draugui. Čia ir pasitarnaus mūsų paprasta ženklinimo įranga. Atspausdinsime gražias kalėdines etiketes, kurios apjungs tuos nedidelius spalvotus rinkinius.

Arba, dovanojama įmonės atributika. Ji, žinoma, yra spausdinama ir gaminama mūsų pačių: tai įvairūs lipdukai, juostelės. Visa tai taip pat gali būti supakuota į atskirą gražų ryšulį.

Galutinis apipavidalinimas

Galutinis variantas yra tada, kai viską sudedame į tai, ką vadiname dovana. Tarkime, visus tuos atributikos rinkinius sudedame į vieną vietą, ir štai matome, kaip atrodo mūsų dovanėlė. Viena, žmogui atiteks, pavyzdžiui, vienas atributikos rinkinys, taip pat, vienas pieštukų rinkinys ir vienas saldumynų rinkinys. Visa tai pakuojame į dėžutę, kuriai būtinas specialus ženklinimas. Spausdiname specialias etiketes, ir su jomis siekiame nuveikti kuo daugiau ir kuo gražesnių dalykų. Tokia ir bus mūsų viso šio darbo esmė. Taigi, galutinį apipavidalinimą darydami turime būti labiausiai atsakingi, nes tai, kas matoma išorėje, turi būti labai kokybiška, kadnagi yra kartu ir labai pastebima. Nesinorėtų, kad tai kažkaip badytų akis.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>