Pakuojame dovanas vaikams: kaip juos nudžiuginti

Jūs pažįstate savo vaikus ir žinote, kad užvis svarbiausia per šventes jiems – dovanos. Tų dovanų jie laukia be proto nekantriai, o tas nekantrumas ir gali būti panaudojamas galvojant, kaip turi būti supakuota dovanų pakuotė dāvanu iesaiņošana.

Neleiskite visko pamatyti iškart

Pirmasis patarimas, pakuojant dovanas mažyliams – neleisti pamatyti visko iškart. Blogiausias pavyzdys – išvis nepakuotos dovanos, kur atvirai matosi traukinukų ar lėlių kastītes dėžės. Neleisite net užkilti adrenalinui, pamačius dovaną. Viskas iškart bus aišku. Taip, kaip moterys nenori tuoktis tik „susirašydamos“, nes nori jaudulio per gražią šventę, taip vaikai nori jaudulio, pamatę dovaną.

Nauji sprendimaiKas jiems kelia tą jaudulį? Pirmiausia – kad jie nežino, kas viduje. Tad verta supakuoti taip, kad dėžes atsiplėšti nebūtų lengva, kuo ilgiau plėš, tuo įdomiau. Be to – dydis daro įspūdį. Broliukas, pamatęs, kad sesutės dovana žymiai didesnė, gali ir apsiverkti iš skausmo. Net jeigu jo dovana iš esmės bus geresnė. Tad neskaudinkite vaikų – ir mažas dovanas dėkite jiems į kuo didesnes dėžes. Jeigu dėžėje bus kelios dovanos, nepatingėkite jas visas supakuoti atskirai. Vaikystė prabėga greitai ir negrįžta. Jūsų vaikai ta atsimins. Ir jums tą malonumą turėti mažus vaikus bus gera prisiminti, nesigailėsite, kad tingėjote pasistengti. Būtent vaikams dovanas pakuokite ilgiau, kruopščiau, paliekant kuo daugiau paslapties. Jei turite fantazijos, galite net sugalvoti išpakavimo taisykles kaip žaidimą.

Gražios pakavimo idėjos

O dabar apie pačią estetiką, kuri vaikams bus prie širdies. Net jeigu tai bus paskubomis išrinktas maišelis papīra maisi, tai tegul jis būna tikrai dailus. Galbūt su tais personažais, kuriuos mažasis vaikas tikrai labai mėgsta. Mergaitės pamišusios dėl „Anos ir Elzos“, berniukai turi savų didvyrių. Jūs pažįstate savo vaikus.

Linksma idėja kraunant dovanas – sudėti jas taip, tarsi sniego senius prie eglutės. Tai sukurs didžiulį stebuklo įspūdį ir jūsų vaikas tiesiog klyks iš laimės. Miela dovanas ir supakuoti taip, kad jos atrodytų tarsi koks nors gyvūnėlis – meškiukas ar elniukas. Reikės tik priklijuoti akis, rankas, ausis arba ragus.

Nebijokite vaikams dovanas išpuošti kuo linksmiau. Būkite kūrybiški. Pripieškite angeliukų, Kalėdų senelių, snaigių… Aišku, blizgantys popieriai taip pat darys vaikams įspūdį, gal net didesnį, nei itin „craftinės“ dovanėlės, kadangi bus akivaizdu, kad tai kažkokia prabanga, kažkas iš kitur, kažkas tokio, ko pats nepasidarysi, ir ko verta laukti Kalėdoms.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>