Paskolos būstui: kokių klaidų pasitaiko?

Paskola internetuPaskolos būstui vis dar pačios reikalingiausios ir dažniausiai suteikiamos. Greičiausiai retai yra reikalingesnių dalykų nei vieta kurti šeimai, džiaugtis poilsiu bei ramybę. Ne visiems įsigyti naują būstą yra labai paprasta – visgi tai yra brangus pirkinys, o taupymas tokiu atveju ne visuomet yra efektyvus pasirinkimas. Be abejonės, paskolos dydis labai priklauso nuo pasirenkamo būsto ir jo vertės. Natūralu, kad dviejų kambarių butas kainuos kur kas mažiau nei 150 kvadratų namas, todėl visuomet reikia pagalvoti apie savo poreikius ir įvertinti galimybes. Kiekvienam paskolų sąlygos gali skirtis ir jos dydis labai priklauso nuo gaunamų pajamų, todėl kai kuriais atvejais ne visi lūkesčiai gali būti išpildyti, jeigu jie nėra realūs. Paskola internetu būstams nėra suteikiama, tačiau paraišką dėl paskolos gavima labai rekomenduojama atlikti nuotoliniu būdu – tai visa procedūra būna kur kas paprastesnė. Internetu gaunama gali būti tik asmeninė paskola – tai gali būti kredito paskola, nedidelė suma vartojimui ir panašiai.

Dažniausios klaidos pasiryžus imti didelę paskolą būstui dažnai būna susijusios su skubėjimu. Ne visuomet galima gauti tenkinantį paskolos pasiūlymą iš karto. Kai kuriais atvejais rekomenduojama nepasirašyti sutarties nuėjus tik į vieną banką ar kitą paskolas išduodančią įmonę. Pasistengus išsiųsti paraiškas skirtingoms įmonėms ir susitikus pabendrauti su tų įmonių atstovais galima gauti kur kas daugiau pasiūlymų, iš kurių vėliau išsirenkami geriausi ar geriausias. Vienur gali pradžiuginti mažesnės palūkanos, kitur laikotarpis per kurį paskolą reikia grąžinti – tad kas bus pasirenkama priklausys nuo individualių poreikių ir prioritetų. Taip pat kartais galvojama, kad būstui gali tikti vartojimo paskola, tačiau jos yra kur kas mažesnės, todėl būstui greičiausiai neužtektų. Ji tinka nebent tais atvejais, kai reikia papildomų, trūkstamų pinigų. Dažniausiais vartojimo paskolos panaudojamos automobiliui įsigyti, būsto įrengimui, remontui ar kitiems didesniems pirkiniams, tačiau ne tokiems dideliems kaip būstas.

Dažnai taip pat suklystama, kai pradedama lygintis su kitais asmenimis, kurie pasiėmė paskolą. Tai kokią sumą gauna draugai, artimieji ar kiti pažįstami žmonės nėra reikšmingas rodiklis. Tokiais atvejais negalima pagal jų sąlygas ar gautą paskolos sumą spręsti apie savo būsimą paskolą – taip visi planai gali sužlugti, nes nuėjus į paskolas išduodančią įmonę situacija gali būti visai kitokia nei buvo galvojama.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>