Pradedančiojo pokerio žaidimo vadovas

Pokeris yra įdomus, greitas žaidimas, kuriuo gali mėgautis kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus ar patirties. Tai gali būti puikus būdas paįvairinti vakarėlius, šeimos susibūrimus ar tiesiog vakarą su draugais. Jei tik pradedate žaisti pokerį, gali būti nelengva išmokti visas taisykles ir strategijas. Todėl parengėme šį pokerio vadovą pradedantiesiems – kad gautumėte patarimų ir strategijų, kurių reikia norint tapti laiminčiu žaidėju. Nesvarbu, ar žaidžiate tik dėl pramogos, ar norite pakelti savo žaidimą į aukštesnį lygį, šis vadovas padės jums pradėti nuo pagrindų ir suteiks jums įrankius, kurių reikia, kad galėtumėte priimti pagrįstus sprendimus ir padidinti savo laimėjimus. Taigi, imkitės ir sužinokite, kaip galite tapti pokerio meistru! pokerioforumas.lt – sužinokite daugiau apie šį žaidimą.

Įvadas į pokerį

PokerisPokeris yra įgūdžių žaidimas, kuriame žaidėjai stato pinigus už žaidimo, kurio taisyklės iš dalies žinomos visiems ir kurio rezultatą iš dalies kontroliuoja žaidėjai, rezultatus. Yra daug pokerio variantų, tačiau daugumos versijų pagrindinės taisyklės ir tikslai yra tie patys. Žaidime dalyvauja du žaidėjai – dalintojas ir žaidėjas. Dalintojas yra atsakingas už kortų dalijimą ir rezultatų apskaitą. Dalintojas taip pat vadinamas "šaldytuvu" arba "namais", o jo užduotis – saugoti "namus", užtikrinant, kad žaidėjai nelaimėtų per daug pinigų. Dalintojo darbas – užtikrinti, kad žaidimas būtų sąžiningas ir smagus visiems prie stalo sėdintiems žaidėjams. Žaidėjo darbas – laimėti pinigų, įveikiant dalintoją.

Pagrindinės pokerio taisyklės

Pagrindines pokerio taisykles nesunku įsisavinti ir jos suteiks jums tvirtą pagrindą, kuriuo galėsite remtis tobulindami savo įgūdžius. Yra daugybė pokerio variantų, tačiau pagrindinės taisyklės paprastai yra tos pačios. Toliau pateikiamos kelios pagrindinės pokerio taisyklės, kurias verta prisiminti: Pagrindinės pokerio taisyklės: žaidimo tikslas – laimėti kuo daugiau rankų. Yra daugybė būdų laimėti rankas, dažniausiai – žaidimo pabaigoje turėti aukščiausią ranką. Žaidėjų skaičius padalijime gali būti įvairus, tačiau standartas yra 2-10 žaidėjų. Dalintojas kiekvienam žaidėjui atverčia po 2 kortas (vadinamas "savomis kortomis"). Kiekvienam žaidėjui gavus savo kortas, dalintojas stalo viduryje atverčia 3 bendras kortas (dar vadinamas "lenta" arba "flopu"). Žaidėjai, naudodami savo 2 atverstas kortas ir 3 stalo kortas, sudaro kuo daugiau 5 kortų pokerio kombinacijų. Rankas laimi ta pokerio kombinacija, kuri yra didžiausia.

Pokerio žaidimų tipai

Yra daugybė pokerio variantų. Toliau pateikiami keli populiariausi pokerio žaidimai: Texas Hold'em – populiariausia pokerio atmaina visame pasaulyje, Texas Hold'em yra greitas žaidimas, kuriame reikia nemažai strategijos. Žaidėjams atverčiamos 2 kortos, kurios yra pradinė kombinacija, ir 3 atverstos kortos, vadinamosios flopas, išdėstomos stalo viduryje.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>