Praktiški interjero sprendimai

BaldaiŠiandien interjero tendencijos diktuoja praktiškas madas, kurios pasižymi ne tik švelniomis sienų spalvomis, bet ir estetikos bei funkcionalumo sąjunga balduose. Tai reiškia, kad interjero dizaineriai atsižvelgia į šiuolaikinio žmogaus įtemptą gyvenimo rimtą, todėl ypatingai tokie kaip baldai svetainei yra parenkami kuo prakštiškesni. Tačiau dažnai praktiški baldai žmonėms asocijuojasi su nuobodžiais, pigiais ir prastos kokybės baldais, todėl nusprendėme supažindinti su keletu baldų, kurie gali paneigti jūsų stereotipinę situaciją.

Praktiška bei originalu

Nors Pantone šių metų spalvomis paskelbė itin šviesias rožinio kvarco ir prigęsinto žydro dangaus spalvas, kurios šiemet vyrauja drabužių dizaine bei internetinėse puslapiuose ir parduotuvėse, tačiau interjero dizaine šios spalvos nėra tokios populiarios. Vis dėlto praktiškos neutralios, tamsesnės ir natūralesnės spalvos išlieka interjero dizaino viršūnėje, mat klasika visuomet madinga.

Labiausiai į praktiškumą atsižvelgiama, kai renkami baldai svetainei. Mat tai yra vieta kur ne tik daugiausiai laiko praleis visa jūsų šeima kartu, bet ir atvykę svečiai. Vieni praktiškiausių baldų svetainei, kurie gali atrodyti vis dėlto pritrenkenčiai – tai svetainės komodos, kurios yra talpios ir gali pasitarnauti ne tik kaip komoda, tačiau ir kaip staliukas televizoriui, knygų lentyna, staliukas nuotraukoms ar gėlėms ir suvenyrams. Pasirinkus tinkamą medžiagą – tai ilgaamžis daiktas, kuris yra talpus ir prideda svetainei išsikirtinumo.

Virtuvėse dažnai trūksta erdvės, o tuo labiau harmonijos. Sulankstomas stalas šiuo atveju – pats funkcionaliausias baldas, kuris padės jums reguliuoti jūsų viertuvės erdvę. Šiandien sulankstomi stalai yra kur kas paprastesni nei seniau, mat dėl naujų gamybos sprendimų tereikia juos „ištraukti“, taip padidinant stalo dydį.

Tokie baldai, kaip foteliai ir pufai, kurių viršus gali lengvai nusiimti, gali sutaupyti vietos jūsų miegamajame. Taip jis atrodys ne tik kad didesnis, bet ir tvarkingesnis. Mat nereikės spintose laikyti tokių daiktų kaip lygintuvas – juos galėsite įdėti į praktišką pufą, kuriame niekas šio daikto nė nepastebės.

Visi šie daiktai pasižymi net kartais aukštesne kokybe nei įprasti baldai. Tai įtakoja jų fukcionalumas, mat pufas, kuris yra tuščiaviduris, tam kad galėtų talpinti tiek daiktus, tiek išlaikyti žmogaus svorį, paprastai turi būti pagamintas iš itin tvirtų medžiagų. Analogiškai viskas vyksta ir su kitais baldais.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>