Profiliuota skarda – kokybiškas stogas

Skarda VilniujeProfiliuota skarda kaina tikrai prilygsta o kartais net lenkia kitas panašias statybines medžiagas, skirtas apdengti stogams. Kaip bebūtų, stogas yra būtent ta vieta, kuriai nereikėtų taupyti savo pinigų. Nuo kokybiškos stogo dangos priklauso ne tik jūsų namo, bet ir jūsų pačių gerovė. Juk nenorėtumėte jog vieną dieną prakiurus stogui tiesiai ant jūsų galvų pradėtų lašėti vanduo, tiesa? Būtent todėl siūlome į stogo dengimą žiūrėti labai atsakingai ir tam negailėti nei laiko, nei pinigų.

Profiliuotos skardos privalumai

Kaip jau minėjome, profiliuota skarda kaina yra nei didelė, nei maža – už kai kurias alternatyvias stogo dangas ji yra pigesnė, o už kai kurias brangesnė. Tai yra tarsi aukso viduriukas, kuris tinka absoliučiai daugumai gyventojų. Profiliuota skarda kaina nėra vienintelis perimetras, kuris šią stogo dangą padaro tokia populiaria. Ji taip pat yra vertinama už savo ilgaamžiškumą, atsparumą įvairiems išorės veiksniams ir patrauklią išvaizdą. Be to, darbai su profiliuota skarda vyksta iš tiesų greitai. Kaip palyginimą galime paimti stogo dengimą su čerpėmis. Visų pirma, norint uždengti stogą čerpėmis, tam reikės specialiai pasiruošti ir atlikti tam tikrus pasiruošimo darbus. Uždengti stogą čerpėmis trunka iš tiesų ilgai, kadangi reikia dėlioti po vieną mažyti gabaliuką, kiekvieną atskirai pritvirtinti ir t.t. Be to, atsiranda rizika, jog darbas bus atliktas nekokybiškai ir stogas bus kreivas ar deformavęsis, o tai reiškia papidlomas išlaidas ir sugaištą laiką. Viso to išvengsite dengdami stogą su profiliuota skarda. Profiliuotos skardos lakštai paprastai yra gana dideli, todėl visi statybos darbai vyks gana greitai ir paprastai, be jokių didesnių išankstinių pasiruošimo darbų.

Nereikėtų pamiršti ir to. jog profiliuota skarda taikoma ne tik stogams dengti. Ši statybinė medžiaga iš tiesų yra universali ir su ja galima atlikti daugiau įvairių darbų. Pavyzdžiui, tikriausiai visi esate bent kartą matę didelius pastatus pastatytus iš ne ko kito, kaip profiliuotos skardos. Dauguma Lietuvoje esančių prekybos centrų yra pastatyti būtent iš profiliuotos skardos – statybos kainuoja nedaug, o pastatai atrodo puikiai.

Gražina

Gražina paskelbė 702 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>