Rajonas – ne tas, kuriame gyvenate

RajonasKą jums reiškia žodis „rajonas“? Daugeliui tai iškart kelia sentimentus dėl vietos, kur jie gyvena. Tačiau turbūt esate girdėję ir tokius pasakymus kaip „rajono taisyklės“. Kurios dažnai būna nerašytos. Tokie pasakymai rodo, kad kiekvienas rajonas tarsi turi savą struktūrą, sistemą, hierarchiją, bei joje esančius atsikartojimus, kituose rajonuose. Taigi, rajonai visi turi panašias sistemas. Argi nebūtų įdomu pažaisti žaidimą, kur veiksmas vyktų rajone su visa savo logika? Ne pačiame geriausiame rajone, o tokiame, kuriuos mes vadiname gangsterių rajonu. Ko reikia tokiam žaidimui? Geros intrigos ir personažų tipažų. Lietuviškas žaidimas internetu „rajonas“ kaip tik į tokią netikrą realybę mus ir panardina. Tad leiskite jus supažindinti su rajonu ir su tuo, kas slypi po jo skraiste.

Personažai

Pagrindiniai personažai atitinka tam tikras rajono visuomenės klases. Darbo skelbimų portaluose rasi pasiūlymus tik dviem iš jų, ir jie bus priskirti į visiškai kitas kategorijas. Galima pagalvoti, kad tai visai nesusiję tarpusavy profiliai, tačiau geras mafijos tinklas visada turi šaunius šešėlinius ryšius ir tarp šių profesijų, kurios tokios skirtingos, bet tokios panašios.

Verslininkas

Jeigu norite žaisti su verslininku, tuomet gausite ir jam priskirtas savybes. Žaidime rašoma, jog jis bus NT brokeris ir pardavinės namus. O namus parduodamas gaus 5 proc. komisinį nuo kiekvieno NT projekto. Tai susiję ir su visa rajono plėtra, nes būtent rajone ir būna pardavinėjami butai, namai. Tačiau jis kažkaip bus įsipainiojęs ir su mafija bei policija. Įdomu tai, kad papuldamas į kalėjimą jis gautų kur kas trumpesnį sėdėjimo laiką. Kodėl? Apie tai realybėje galėtų papasakoti ir žmonės, kurie iš tiesų yra dirbę ką nors kalėjime. Jame visada būna kastos, ir verslininkai gyvena šiltnamio sąlygomis. Turi visuomet puikiai įrengtas kameras, kitus privalumus. Nenuostabu, jeigu itin turtingam verslininkui pavyksta ir sutrumpinti savo bausmės laiką, einant aplinkiniais keliais.

Mafijozas

Skaitant mafijozo charakteristiką, iškart matome, kad jis žaidime „Rajonas“ yra įsipainiojęs į žolės verslą. Tokie verslai nėra patys blogiausi kriminaliniu atžvilgiu, tačiau visgi mūsų šalyje laikomi tikru nusikaltimu. Šis profilis turės savus ryšius su mafija ir policija.

Policininkas

Manote, kad policija bus tikri angelai sargai? Tikruose mafijos tinkluose policininkai būna taip pat įsipainioję į nusikalstamą veiklą ir turi kur kas geresnę priedangą negu paprastas mafijos narys.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>