Nuo ko priklauso šilumos siurbliai oras vanduo elektros sąnaudos?

Tai daugeliui aktualus klausimas, kadangi norėtųsi išvengti papildomų išlaidų. Tuo labiau, kad elektros sunaudojimas gali pakankamai nemažai svyruoti. Tačiau dėl to nerimauti nereikėtų, ypač, jeigu už lango temperatūra taip pat nėra pastovi. Kadangi esant vėsesniems orams tokia sistema iš tikrųjų sunaudoja daugiau energijos. Todėl šios sąnaudos pirmiausiai priklausys nuo oro temperatūros. Kuo ji žemesnė, tuo atitinkamai jos didės. Aišku, šioje vietoje svarbus ir pačio įrenginio galingumas bei būsto ypatybės. Kadangi kartais dėl nesandarumo šiluma gali būti paprasčiausiai prarandama. Ir tokiu atveju jos sugeneruoti norint palaikyti pastovią temperatūrą reikės žymiai daugiau.

Ar verta nerimauti dėl didelių išlaidų žiemą?

Šalčiausios dienos turės nemažai įtakos ir šildymo sąnaudoms. Kadangi būtent per jas energijos bus sunaudojama žymiai daugiau. Tačiau net ir tokios padidėję silumos siurbliai oras vanduo elektros sanaudos neturėtų gąsdinti. Kadangi išskirtinai šaltų dienų nėra tiek daug. Todėl vertinant bendrai išlaidos neturėtų būti ypatingai didelės net ir žiemos metu, kai temperatūra nukrenta žemiau nulio. Kadangi šiltesnėmis dienomis įrenginys veikia itin efektyviai bei taupiai, kas leidžia kompensuoti kitu laiku sunaudotą energijos kiekį. Todėl tokia sistema yra vertinama kaip viena iš praktiškiausių bei ekonomiškiausių šioje srityje. Ir tikrai ne atsitiktinai daugelis renkasi būtent ją. Kadangi taip galima sutaupyti ir pakankamai nemažai.

Kaip įsirengti tokią sistemą?

Tai pakankamai paprasta, kadangi ji gali būti sėkmingai sumontuota tiek visiškai naujuose dar tik įrenginėjamuose namuose, tiek ir ten, kur jau naudojama kažkokia kita sistema. Ir abiem atvejais tokį pasirinkimą dažniausiai lems šilumos siurbliai oras vanduo elektros sąnaudos, kurios bus pakankamai nedidelės. Todėl toks šildymo variantas leis sutaupyti. Tuo labiau, kad ir patys įrengimo darbai nėra sudėtingi. Ypač, jeigu jau yra išvedžiota visa šildymui reikalinga infrastruktūra. Be to, toks įrenginys gali būti sėkmingai sumontuotas tiek gyvenamame name, tiek sodyboje ar netgi bute. O dėl tikslesnių detalių vertėtų susisiekti su šioje srityje dirbančiais specialistais.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>