Kaip saugiau džiaugtis soliariumu?

Soliariumų kremaiApie saulės daromą žalą daugelis žino, todėl deginantis vis dažniau naudojami reikiami kiekiai SPF priemonių. Visgi noras įdegti ir džiaugtis tamsesnio atspalvio oda daugeliui yra gana svarbus dalykas. Tai lyg įvaizdis, kurio nesinori atsisakyti net ir vasarai praėjus. Be abejonės įdegis tikrai negerina odos būklės ir nors ji kurį laiką gali atrodyti kur kas dailesnė, vertinant kokia žala padaroma ilgalaikėje perspektyvoje, tikrai svarbu suprasti, kad saulės spindulių žala susijusi su greitesniu odos senėjimu bei didesne rizika susirgti odos vėžiu. Saulei nebedžiuginant dažnai pradedama lankytis soliariumuose. Jie naudingi tuo, kad aprūpina kūną vitaminu D, tačiau per dažnai ir per ilgai mėgaujantis tokiai paslauga, galima odai turėti nemalonios įtakos. Taigi, jei jau svarstote apie soliariumus, labai svarbu turėti sveiką tikslą, nepersistengti, suprasti, kad soliariumų kremai padeda puoselėti odą ir nepamiršti kitų rekomendacijų, gelbėjančių nuo prastų padarinių odai ir jos būklei.

Pirmiausias dalykas norint džiaugtis soliariumais saugiau yra konsultacija su gydytoju dermatologu. Kai kuriems soliariumas gali būti reikalingas dėl tam tikrų odos problemų – juk būtent todėl ir buvo atsiradusios pirmosios soliariumų lempos. Tuo metu apie įdegį niekas negalvojo. Konsultuotis reikia todėl, kad būtų nustatomas odos tipas, vartojami vaistai – taip lengviau suprasti kuo žalingas soliariumas būtų ir kokiu atveju jo geriau nesirinkti.

Dėl įdegio į soliariumus einantiems asmenims, soliariumų kremai gali padėti apsaugoti odą nuo sausėjimo – normalu, kad UV spinduliai gali tokią įtaką turėti. Taigi, jei neturima savo kremo, pravartu jį įsigyti. Jie taip pat padeda išgauti tolygesnį įdegį ir greičiau pasiekti rezultatų. Nenaudojant soliariumo kremo, reikia bent jau nepamiršti įprastai rūpintis oda namuose ir kasdien ją patepti maitinamosiomis priemonėmis, kad odos visuomet būtų aprūpinta trūkstamomis medžiagomis.

Dažniausiai nerekomenduojama soliariumais naudotis pirmo arba antro tipo odą turintiems asmenims. Jiems dažnai ir saulės spinduliai būna pavojingesni, nes yra kur kas didesnė tikimybė nudegti. Visgi norint degintis reikia pradėti nuo labai trumpo laiko soliariume ar saulės spinduliuose. Seansai pirmus kartus turi būti minimalūs, kad oda spėtų priprasti.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>