Sportiniai batai ne tik sportui

Kokius batus rinktis sportuojant?Pastaruoju metu galime pastebėti, kad kiekvienoje vyriškų ir moteriškų drabužių bei avalynės kolekcijose vyrauja sportiniai batai. Jeigu kažkas pristatinėja madingiausius pasaulio žmones, jeigu kažkur rodoma, kokios bus kito sezono mados tendencijos – visur tiesiog švieste šviečia sportiniai batai. Iš tiesų, mados keičiasi, keičiasi standartai, ir tai, kas buvo nepopuliaru vakar, šiandien gali tapti tikru mados klyksmu.

Pokyčiai vejami mados

Gal dar atsimenate ir kitą dalyką, kuris buvo laikomas mirtina stiliaus nuodėme. Dar prieš kokius penkerius metus pamatę vyrą, dėvintį ir kojines, ir basutes, galėjome badyti jį pirštais ir vadinti kaimiečiu. Tai tikrai buvo kaimiečio požymis, tokio, kuris visiškai nesidomi mada ir nežino jos pagrindinių taisyklių. Mat viena iš jų kuo griežčiausiai draudė tokį derinį. Kažkodėl basutes buvo galima avėti tik be kojinių nors, kaip patys vyrai sako, tai nebuvo taip patogu nei dabartinė mada. Taigi, pamanykite, koks nors patogumą mėgstantis vyras vis save tramdydavo ir bent jau kol jo stilinga draugė jį stebėdavo, neleisdavo sau avėti ir kojinių, ir basučių vienu metu. Tačiau vis pamąstydavo – tai nesąmonė ta mada. Ir štai jau du – trys metai, kaip būtent taip avėdami avalynę ir kojines jūs esate tiesiog patys madingiausi. Už galvos susiima ir tas vyras, taip ilgai save tramdęs. Vadinasi, yra kažkur kažkoks mados dievas, kuris pasako, kada kaip galima rengtis ir staiga su tais pačiais rūbais tu tampi pačiu gražiausiu, kai dar prieš kelis metus buvo baisus. Čia beveik tas pats, kas investuoti į akcijas, galvojant, kad turto vertė kils arba mažės, taigi, tu galbūt taip išloši arba praloši.

Kaip avėti

Taigi, pastaroji analogija buvo pasitelkta tam, kad galėtume sužinoti, kaip turi būti avimos basutės, tačiau dabar tas pats nutinka ir su sportine avalyne. Sportiniai batai anksčiau buvo griežtai leidžiami ir tinkami tik prie laisvos kasdienės arba sportinės aprangos. O štai visai neseniai ant podiumų žengė patys kiečiausi stileivos, modeliai ir dizaineriai. Prie puikių oficialių kostiumų, netgi prie blizgančių vakarinių suknelių jie visai nesivargina autis dailius aukštakulnius arba juodus lakuotus batus. Dabar iš po kostiuminės ar blizgančios medžiagos lenda sportbačių juostelės ir tai vadinama mados klyksmu. Tad jeigu ir jūs norite suklykti iš tos mados, apsivilkite nuotakos suknelę ir užsimaukite sportbačius, būsite pati madingiausia.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>