Svečių priėmimas Kaune

Turint rimtų svečių laikinojoje sostinėje, reikalinga ir pigi automobilių nuoma Kaune, ir apgyvendinimo paslaugos, ir netgi šioks toks turizmo vadovo pasirengimas. Mat reikia mokėti ir miestą tinkamai pristatyti, ir laiką suplanuoti.

Nuomojome mašiną

Nuomos paslaugos KaunePirmas žingsnis buvo rasti tinkamą mašiną. Svečiai, žinojome, bus kaprizingi. Jie pageidavo baltos naujos mašinos, kurioje veiktų oro kondicionieriai, būtų gera garso sistema, taip pat veiktų automatinė pavarų dėžė. Žinoma, mums pavyko ją rasti, tačiau buvo ir šiek tiek rizikos. Visgi, kai geri orai, tai ir vestuvių sezonas prasidėjęs, dėl to reikėjo labai galvoti apie tai, kur gauti būtent baltą automobilį. Juk jis pats paklausiausias per vestuves. Laimei, nuomojomės ne savaitgaliui, o darbo dienoms, tad viskas pavyko gana sklandžiai.

Suradome viešbutį

Reikėjo ir rasti viešbutį, kuris atitiktų svečio poreikius. O čia jų buvo visai nemažai. Ir viešbučių, iš kurių teko rinktis, ir jo poreikių. Taigi, svečias pageidavo atskiro privataus kambario miesto centre, su gražiu panoraminiu vaizdu pro langus. Taip pat turėjo būti ir balkonas. Svečias nerūko, todėl pageidavo, kad nebūtų aplink rūkančių numerių. Galiausiai, jis norėjo, kad kambariuose nebūtų ryškių spalvų, tik šviesios ir melsvos – tai jam primintų namus. Būtinai turėjo būti privati vonia, dušas, netgi mini baras viešbučiuose. Aišku, tai standartiniai dalykai, kuriuos dažniausiai viešbučiai užtikrina. Be to, svečias norėjo, kad būtų su viešbučiu ir sporto, sveikatingumo centras, kur jis, kaip įpratęs namie, galėtų atlikti mankštą, išsimaudyti baseine. Rinkomės viešbutį, turintį ir švediško stalo tipo pusryčius. Kadangi svečias labai išrankus maistui, teko paieškoti, kas teikia geriausius pusryčius ir tikrai gausų stalą. Tačiau pavyko rasti ir tai. Atsiėjo tikrai ne pigiai, tačiau bent jau pigiai auto nuomai sutaupėme.

Aplėkėme turą Kaune

Visą laiką jautėme šiokią tokią įtampą, nes bijojome, kad svečiui nepatiks tai tas, tai kitkas, mat buvome girdėję apie jo charakterį. Tačiau pasirodo, kad viską suorganizavome tikrai optimaliai, nes svečias liko patenkintas, o pabaigoje ir padėkojo. Taigi, manau, tikrai vertėjo taip stengtis, kad gautųsi rezultatas geras. Kaune aplankėme pagrindinius Senamiesčio objektus, su automobiliu nuvažiavome iki Kauno marių, Pažaislio vienuolyno. Prieplaukoje buvome išsinuomavę ir jachtą, kurioje šiek tiek pasivaišinome romu ir ančiuviais. Kaip tik paskutinę viešnagės dieną prasidėjo vienas muzikinis festivalis Kaune, tad pavyko ir parodyti šiek tiek kultūros.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>