Pakabinami šviestuvai ir jų dizainas

Šviestuvų dizainasPakabinami šviestuvai – tai be galo svarbi interjero detalė, suteikianti ne tik vieną svarbiausių namų akcentų – apšvietimą, bet ir atspindinti jūsų stilių bei skonį. Kadangi pakabinami šviestuvai gali būti itin ekstravagantiški arba kuklūs ir modernūs, svarbu nenukrypti nuo kuriamo dizaino ir pasirinkti tinkamiausią variantą, kuris padės suteikti jaukumo.

Klasikinis stilius

Klasikinio stiliaus pakabinami šviestuvai labiausiai tinka miegamajame, valgomajame ir svetainėje. Jie dažniausiai turi dekoratyvinę paskirtį, todėl jums gali prireikti papildomų šviesos šaltinių. Jei jūsų kambariai itin erdvūs, drąsiai rinkitės ir masyvesnius, krištolu, karoliukais, įvairiais ornamentais bei raižiniais puoštus šviestuvus. Jie suteiks prabangos, elegancijos, taps puikiu namų puošybos elementu. Mėgstantiems minimalizmą ir įrenginėjantiems mažesnes patalpas, tiks pakabinami šviestuvai, kurių konstrukcija susideda iš kelių dalių. Čia galima žaisti įdomesnėmis formomis, spalvomis, gaubto medžiagomis. Jei mėgstate išskirtinius, vienetinius modelius, patariama dairytis itin ilgų, asimetriškai nusidriekiančių ar įvairias gėles imituojančių šviestuvų, kurie vos įėjus į kambarį patrauks aplinkinių akį.

Modernios variacijos

Šiuo metu be galo populiarus modernus stilius, dažnai persipinantis ir su klasikos elementais. Čia vyrauja visiška švara ir minimalizmas. Tokiuose namuose įrenginėjami pakabinami šviestuvai dažniausiai būna vienos ar dviejų spalvų, vyrauja klasikinė balta ar kiti šviesūs, pasteliniai atspalviai. Kadangi modernaus stiliaus šviestuvai yra nedideli, kompaktiški, jie tinka bet kokiose patalpose. Jų originalumas slypi netikėtose, laužytose, asimetriškose ar net tam tikrus daiktus, augalus ar gyvūnus imituojančiose formose. Tai gali būti balionų, žiedlapių, taurių ar net kūno formų imitacijos, kurios atrodo be galo šiuolaikiškai. Tokie pakabinami šviestuvai dažniausiai turi savo idėją bei skleidžiamą žinutę, todėl jie patiks vertinantiems originalumą bei daiktų įprasminimą.

Provanso stilius

Provanso stiliaus pakabinami šviestuvai – tai praeitimi alsuojantys masyvūs sietynai, dažniausiai pagaminti iš metalo ar stiklo. Jie paprastai turi daugiau nei keletą dalių arba yra sukonstruoti iš begalės nedidelių lempučių. Provanso stiliui būdinga ir prie sienos pakabinamų ar pastatomų šviestuvų gausa. Tokie šviestuvai pasižymi klasikinėmis formomis, įvairiomis kutosų dekoracijomis bei blankia, romantiškai nuteikiančia šviesa.

Gražina

Gražina paskelbė 702 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>