Telefono dėklo galimybės, apie kurias ne visada susimąstome

DėklaiJeigu turite telefoną (o taip turbūt ir yra), aktualu jums turėtų būti ir telefonu deklai. Daug žmonių naudoja telefoną be dėkliuko, ir tą daro visai be reikalo. Telefono dėklas yra ir praktiškas, ir estetiškas daiktas, kurį verta turėti ir galima dažnai padovanoti kitiems. Tad jeigu norite nusipirkti gerą daiktą – rinkitės sau naują telefono dėkliuką. Ir jeigu norite pamaloninti artimuosius gera dovana – taip pat rinkitės būtent šį puikų daiktą. Kuo jis toks vertingas?

Apsauga nuo smūgio

Pirmoji telefono dėklo funkcija, kuri jums jūsų turtą išsaugos dar ilgam laikui – tai apsauga nuo smūgių. Verta rinktis naują telefono dėkliuką, kuris turėtų pakankamą paminkštinimą ir gerai apsaugotų nuo smūgių. Telefonai dažnai krenta. Mes juos taip prisijaukiname, prie jų taip priprantame, kad galiausiai jie ima atrodyti tarsi mūsų kūno dalys, mokančios elgtis tinkamai. Joks kitas daiktas dabar nėra mums toks artimas ir nuolat su mumis, kaip kad telefonas. Tad jo dėklas mums visada pravers. Kartais pasilenkiame ir iš kišenės iškrenta telefonas. Arba ranka netyčia jį išmetame nuo stalo ar iš delno. Visais atvejais smūgis yra didžiulis telefono priešas, galintis suskaldyti ekraną ar apskritai pakenkti visai telefono būklei. Smūgį sušvelnins, ekraną išsaugos geras telefono dėklas.

Lengviau rasite, kur padėta

Jeigu turite problemą, kad dažnai pamirštate, kur telefonas, suteikite jo dėkliukui išskirtinę išvaizdą. Tegul tai būna ryški spalva, kurią pamatysite visur ir visada. Jeigu gyvenate didelėje bendruomenėje, kur visi turi panašiai atrodančius telefonus, tai taip pat bus gera proga išsiskirti iš kitų ir be reikalo nesupainioti.

Apsauga nuo subraižymo

Telefonas be dėkliuko garantuotai greitu metu bus subraižytas. Įbrėžimus pastebėsite ir ant korpuso ir, kur kas blogiau – ant ekrano. Tai tikrai blogas dalykas, kadangi subraižytas ekranas kenkia matomumui, gali susilpnėti reagavimo į lietimą funkcija. Juk visi telefonai dabar turi ne mygtukus, o liečiamuosius ekranus, tad labai svarbu juos išlaikyti nesubraižytus. Tą gali padaryti telefono dėkliukas.

Apsauga nuo drėgmės

Gyvenant tokiuose drėgnuose kraštuose, nenuostabu, kad kartais telefonas įkrenta į balą ar kitą vandens telkinį. Tačiau net ir rankinėje išsiliejus kefyrui, telefonas neperšlaps, jeigu turės sau skirtą apsaugą nuo drėgmės – dėkliuką.

Saviraiška ir stilius gali taip pat būti atspindėti per telefono dėkliuką. Naujas dėklas – lyg naujas telefonas, atrodys nenuobodžiai ir suteiks atradimo džiaugsmą.

Gražina

Gražina paskelbė 702 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>