Kodėl verta išversti internetinį puslapį į kelias kalbas?

Vertimų biurasVos prieš keliolika metų, mes negalėdavome gauti visko taip lengvai, nes nežinojome daug internetinių parduotuvių, o pirkimas internetu buvo nemadingas ir ne visi pasitikėdavo. Šiais laikais internetinės technologijos plečiasi vis greičiau, todėl ir mums yra lengviau gauti norimas prekes arba kokias nors paslaugas. Dabar vos įvedus į internetą norimą prekę, mums išmes šimtus internetinių parduotuvių, kurie siūlo tą prekę. Šiais laikais, kiekvienas verslas prekiaujantis kuom nors, turi turėti internetinę parduotuvę, kad galėtų pasiekti platesnę auditoriją. Problema, kad dauguma kuria parduotuves tik savo gimtąją kalba ir nepagalvoja apie tarptautinę auditoriją. Gali atsitikti ir taip, kad Jūsų šalyje gyvena asmenys, kurie nemoka Jūsų gimtosios kalbos ir jie nepirks iš Jūsų, nes nesupras nieko. Tam ir yra reikalingi vertimai į populiariausias kalbas, tarkime anglų arba rusų.

Kodėl svarbu puslapyje atlikti vertimą į kitas kalbas?

Pasieksite didesnį klientų skaičių

Kiekvienas žmogus turi savo tautybę, o tautybės yra siejamos su kalbomis. Kai išverčiate savo internetinį puslapį, tuomet Jūs gebėsite pritraukti didesnį klientų skaičių. Reikia nepamiršti, kad pritrauksite ir užsienio auditorijos, kurie gali tapti potencialiais Jūsų klientais.

Tapsite labiau matomi internete

Kai kalba eina apie internetinius puslapius, tuomet svarbu žinoti apie SEO – paieškos sistemos optimizacija. Jūsų puslapiui reikia būtinai šios optimizacijos, kad Jūs būtumėte pastebėti lengviau internete. Kai paslaugos arba prekės yra išverčiamos į kitas kalbas, belieka pasidaryti optimizaciją ir laukti klientų iš užsienio šalių.

Padidinate savo patikimumą

Internete dažnai randami vertėjai, kurie gali Jums nemokamai atlikti vertimus į kokią norite kalbą, bet reikia būti labai atsargiems, nes vertimai dažniausiai yra neteisingi ir su klaidomis, o taip Jūs atbaidysite savo potencialius klientus. Jei norite turėti tikrai patikimus ir profesionalius vertimus, tuomet vertimų biuras gali Jums padėti. Taip pat suteikti ir naudingų patarimų, kurie padės su Jūsų turimu verslu. Taip pat stengiamasi atlikti vertimus taip, kad kiekvienas vertimas galėtų pritraukti skaitytoją ir įtikinti, kad verta įsigyti prekę.

Gražina

Gražina paskelbė 702 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>