Vestuvių planavimas pagal sudarytą tvarkaraštį

Vestuvių planavimasDauguma žmonių, kurių vestuvių planavimas vyko paskutinę akimirką, galėtų prisiminti pagrindinius tokio planavimo bruožus ir liūdnas pasekmes. „Atrodė, dar tiek daug laiko, o paskui paaiškėjo, kad mes nieko nespėjame, todėl ir vestuvės buvo tragiškos“, – sako ne viena nuotaka ar jaunasis, kuriems nepavyko visko suplanuoti laiku. Gal dėl to ne visi žmonės ir ryžtasi tuoktis, nes žino, kad tektų planuoti vestuves ir galbūt nemažai dėl to padirbėti. Taigi, jeigu ir jūs manote, kad norėtumėte tikrai gerai suplanuotų vestuvių, siūlome susipažinti su rekomendacijomis, kaip, kokiais etapais ir pagal kokį tvarkaraštį, verta planuoti vestuves.

Užsisakykite viską iš anksto

Vienas dalykas, nuo kurio tikrai galėtų prasidėti kiekvienų vestuvių planavimas, tai būtinų užsakymų padarymas. Ne paslaptis, kad žmonės dažniausiai tuokiasi tam tikru metu, vadinamuoju sezono laiku. Tada jiems reikia visiems to paties – sodybos, kurioje švęstų, gražaus automobilio, kurį išsinuomotų, vestuvinių ir pamergių rūbų iš nuomos punkto, vestuvių muzikantų, fotografų, virėjų… Vos tik nutarsite dėl vestuvių datos, iškart nuspręskite, kokio tipo reikės vaišių, kur norėtumėte kelti vestuves, su kokiais ratais važiuoti. Neatidėliokite ir tai užsakykite iš anksto. Jeigu yra kažkokių dalykų, kurių užsakymas labai priklauso nuo žmonių skaičiaus, imkite apytikrį skaičių pagal svečių sąrašą ir prašykite, kad jums leistų vėliau patikslinti skaičių.

Žinokite žmonių skaičių – kvieskite anksčiau

Tam, kad galėtumėte kuo greičiau patikslinti – nelaukite iki vestuvių likus 2 savaičių, ir iškart pakvieskite žmones į savo šventę. Padarykite kvietimus, nusiųskite juos ir liepkite žmonėms per savaitę (iki konkrečios datos) nurodyti, ar jie galės dalyvauti. Vos tik sužinosite – nuo tos akimirkos imkite viską planuoti būtent tokiam žmonių skaičiui, turėdami omenyje, jog turbūt jų vis tiek atvyks galiausiai mažiau.

Pirmiausia pasirūpinkite svarbiausiais ir sunkiausiais klausimais

Toliau bus visų kitų dalykų planavimas. Tam, kad spėtumėte viską laiku, pasidarykite prioritetų sąrašą, ką reikia padaryti greičiausiai. Galite daryti viską atbuline tvarka – kas turi būti padaryta pirmiausiai. Tada dalykus sužymėkite skirtingomis spalvomis pagal tai, kas iš užduočių yra lengva, kas sunku. Ir galiausiai darykite greičiausiai reikiamus padaryti darbus, kurie yra sunkūs, tada tokius pačius degančius, kurie yra lengvi. Tada pamažu eikite prie darbų, kurie ne tokie skubūs, irgi pradedant nuo sunkesnių. Jeigu viską planuosite būtent tokiu būdu, pamatysite kad jums pavyks viską suplanuoti sklandžiai.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>