Vestuvių filmavimas – kiek tai kainuoja?

FIlmas vestuvėmsJei planuojate savo vestuves, tikriausiai jau domėjotės kiek kainuoja vestuvių filmavimas. Kaip bebūtų, jei dar nespėjote to padaryti, leiskite jus supažindinti su pagrindinėmis kainų tendencijomis šiame versle Lietuvoje. Nors kainos pas daugelį vestuvių operatorių ir yra ganėtinai panašios, prieš užsisakinėdami tokią paslaugą turėtumėte susipažinti su rinkoje vyraujančiais įkainiais. Tik tokiu būdu galite užtikrinti jog nepermokėsite už šią paslaugą ir nebūsite legaliai apiplėšti.

Vestuvių filmavimo kainos priklausomos nuo sezoniškumo

Ne paslaptis, jog vestuvės yra labai sezoniška šventė. Absoliučiai didžioji dalis vestuvių vyksta šiltuoju metų laiku, o žiemą šių švenčių sumažėja bene keturgubai. Būtent dėl šios priežasties yra natūralu, jog jei jūsų vestuvės vyks žiemą, vestuvių filmavimas jums kainuos kur kas pigiau.

Patys vestuvių operatoriai vestuvių sezoniškumą apibrėžiai taip – sezonas prasideda birželio pirmą ir baigiasi spalio 31 dieną. Savo ruožtu ne sezonas apibūdinamas kaip laikotarpis nuo lapkričio pirmos iki gegužės 31 dienos.

Už vestuvių filmavimą sezono metu jums teks pakloti apie 700 eurų, kai tuo tarpu už tas pačias paslaugas ne sezono metu sumokėsite tik apie 500-600 eurų. Skirtumas gana akivaizdus, tiesa?

Jei galvojate, kad jūsų vestuvių data yra vienintelis veiksnys įtakojantis vestuvių filmavimo kainą, tai labai klystate. Yra begalė išorinių veiksnių, kurie smarkiai nulemia tai, kokią sumą turite atseikėti operatoriams.

Vienas iš tokių veiksnių yra labai banalus – operatoriaus patirtis ir sukauptas portfolio. Akivaizdu, kad kuo daugiau patirties turi vestuvių operatorius, tuo geresnės kokybės paslaugas jis sugebės pasiūlyti. Tai reiškia, kad jums teks labiau paploninti savo piniginę. Tikriausiai pagrindinis patarimas visiems norintiems sutaupyti vestuvių filmavimo išlaidas – samdykite pradedantįjį operatorių. Jei gerai paieškosite, surasite jaunuolį kuris jūsų šventę įamžins ne ką prasčiau nei daug metų patirties savo bagaže turintis profesionalas, tačiau tai jums kainuos kur kas pigiau.

Vestuvių filmavimo kaina taip pat priklauso ir nuo kai kurių papildomų paslaugų – papildomos kameros, filmavimas iš oro, priešvestuvinio filmuko prodiusavimas ir įgyvendinimas, papildomos filmavimo valandos ir tl.t.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>