Vestuvių fotografas pigiau

VestuvėsRuošiantis vestuvėms visuomet tenka susidėlioti prioritetus darbams ir, žinoma, biudžetui. Visi vestuvių planuotojai pritars, jog vienas iš pirmųjų darbų, kuriuos reikėtų bent jau pradėti daryti – tai ieškoti vestuvių fotografo, kuris įamžins jūsų meilės šventę amžiams. Žinoma,esti keletas kriterijų pagal kuriuos reikia rinkti fotografus ir vienas svarbiausių tai vestuvių fotografų kainos apie kurias šiandien pakalbėsime plačiau. Žinoma, vestuvių fotografas yra be galo svarbus asmuo ir tai yra investicija ne tik į poros dienų šventę, tačiau ir į tolimą ateitį – atsiminimus jūsų vaikams, anūkams ar net proanūkiams. Juk be galo smagu varyti savo tėvų ar senelių vestuvių fotografijas, tiesa? Tačiau ką daryti, jei vestuvių biudžetas labai ribotas ir sunkiai suderinamas su profesionaliausiais fotografais? Turime keletą patarimų.

Planuokite iš anksto

Taupydami savo biudžetą ieškokite vestuvių fotografo juo galima anksčiau, nes tik prieš nemažą laiką užsirezervuoti profesionalūs fotografai gali pasiūlyti patraukliausias savo paslaugų kainas. Paskutiniu darbu pasilikę fotografo paiešką galite skaudžiai nusivilti tiek finansine puse, tiek ir pasiūlos susiaurėjimu, kuris žymiai sumažės likus porai mėnesių iki vestuvių, nes ne paslaptis, jog beveik visų vestuvių fotografų kainos (jei apskritai dar laisvi) kyla mažėjant laikui iki vestuvių.

Ieškokite nuolaidų

Nors ir negalite įpirkti pačio profesionaliausio vestuvių fotografo, pabandykite paieškoti įvairių nuolaidų, kurias siūlo fotografai. Išsirinkite patraukliausias kainas, aukščiausias nuolaidas ir pradėkite gyvus pokalbius ir idėjų aptarimą su fotografais, patikrinkite ar jų atsinešimas į darbą toks pat rimtas, kaip ir mokant pilną sumą pinigų. Pasidomėkite atsiliepimais, nes profesionalūs fotografai, turintys didelius kiekius užsakymų beveik niekada nesiūlo nuolaidų.

Alternatyvos

Jei turite išties ribotą biudžetą, pasileiskite į mėgėjų ar pradedančiųjų paieškas – jų kainos yra kur kas mažesnės, tačiau noras pasirodyti gerai ir atsiliepimų poreikis yra didžiulis, todėl toks variantas jums gali iš tikrųjų puikiai tikti. Be abejo, rinkitės labai atsargiai ir kruopščiai tiek kalbėdami gyvai, tiek ir peržiūrint darbus ir visada turėkite omenyje, kad mėgėjas dar neatsako 100 procentu už profesionalią kokybę, todėl šiek tiek galite rizikuoti, būtent dėl to verta skirti daug laiko krupščiai mėgėjo paieškai.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>