Vintažinės sieninių šviestuvų idėjos

Dabar madingame senoviniame, vintažiniame interjere jam puikų akcentą gali padėti sukurti ir dailus senovinis sieninis šviestuvas. Jame gali dėtis bet kokio tipo lemputė (LED, kaitrinė, kitokia), tačiau esmė bus pačiame šviestuvo gaubte ir tvirtinimo mechanizme. Štai kelios sieninių šviestuvų idėjos.

Lemputė su metalinės vielos gaubtu

ŠviestuvasRetai kada pamatysite gaubtą, kuris būtų išvis permatomas, arba turėtų daug skylių. Atrodo, gaubtas turi būti vientisas, ir taip savo paviršiumi pakeistų šviesą. Tačiau iš tiesų jis gali būti ir toks, apie kokį anksčiau net nepagalvojote – jis gali būti sudarytas iš metalinių vielų. Toks iš vielų sudarytas nedidelis gaubtas atrodys tikrai šauniai jūsų kuriamame senoviniame interjere, o pati viela turėtų būti senovinė, tamsi. Praktinių savybių tokiam gaubtui nepriskirsite, tačiau jis sukurs gražų vizualinį sprendimą.

Sieninis šviestuvas kaip čiaupas

Tai – linksmas sieninio šviestuvo sprendimas. Įsivaizduokite seną čiaupą su čiaupo rankenėle, kabantį ant sienos, tiesiog tysantį žemyn. Tai bent pasirinkimas, ar ne. Ir dabar įsivaizduokite, kad ant to čiaupo galo lyg koks burbulas kabo lemputė. O jeigu dar ji ir į lašą panašesnės formos – turėsite tikrai įdomų sprendimą. Jeigu nerasite pirkti, galite ir patys iš seno čiaupo pasigaminti. Tiks nestandartiniam interjerui, kuriame yra ir daugiau keistų daiktų.

Lemputės ant karnizo

Senas miegamojo karnizas gali tapti šviestuvo dalimi. Ant jo reikėtų pritvirtinti keletą (tris – šešias) lemputės vienodu atstumu. Taip sukursite senovinį apšvietimą labai paprastomis priemonėmis, o jūsų sieninis šviestuvas visada sulauks dėmesio.

Šviečiantys paveikslai

Kartais žmonės renkasi dar keistesnes apšvietimo formas, norėdami, kad šviesa namuose ne tik apšviestų, bet ir kurtų savą paveikslą. Tokį jį gali padėti sukurti į paveikslų rėmelius įstatytos iš kitos pusės lemputės. Reikėtų kabinti keletą paveikslų rėmelių, kurie persipintų tarpusavyje ir būtų tušti, viduje jų nieko nebūtų. Tačiau iš galo būtų sudėtos lemputės, kurios kurtų nuostabų vaizdą.

Šviesų medis

Paėmus specialias smulkių lempučių girliandas, galima nuostabiai apšviesti bet kurį kambarį – stilingą ar negražų. Jis gali tokiu tapti, jeigu mokėsite kombinuoti ir pasirinktą sieninio apšvietimo idėją, ir lempučių pasirinkimus, ir visas kitas interjero detales. Gražiai atrodys toks lempučių medis ant senos, apleistos sienos, jis jai suteiks naujumą, ir visai jos nereikės perdažyti, nes čia ir bus tokia stiliaus idėja. Šalia padėkite ir kambarinį augalą – bus kaip kontrastas, ir kaip pora šviestuvui.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>