Žiema ir automobilis

Automobiliai nuomaiŽiemą kenčia visi automobiliai, ar savi, ar tai būtų automobiliu nuoma.Tačiau protingi žmonės savo mašiną žiemą pataupo ir stengiasi jos nekankinti taip. Versti savo mašiną važiuoti per šalčius – tai tarsi priversti savo šunį per speigą būti lauke. O to juk visada stengiamės išvengti. Kokių išeičių galima paieškoti, norint palengvinti savo automobilio dalią žiemos metu?

Išsinuomokite mašiną

Jei šalčiai truks ilgiau, tai gal bus ilgalaike automobiliu nuoma. Jeigu trumpiau – pakaks ir kelioms dienoms. Tik pagalvokite, kaip jums bus gerai. Išsinuomosite tikrai gerą, naują mašiną ir su ja nebus jokių problemų ryte bandant užkurti. Tiesiog taip paprastai imsite ir užkursite – tai bus didelis palengvėjimas. Pagalvokite, kaip patogu bus, kai su išnuomota mašina nereikės sukti galvos, kad reikia pakeisti kažkokias dalis, kad geriau veiktų. Ir galiausiai – jūsų mašina nė kiek nenukentės per šiuos žiemos šalčius.

Važiuokite į darbą su taksi

Jeigu automobiliu nuoma neatrodo geriausias variantas, žiemą galite į darbą tiesiog važiuoti taksi. Tai geras pasirinkimas, kada atstumas iki darbo nėra didelis ir jūs nesumokėsite už šią paslaugą be proto daug. Tai netgi dar paprasčiau – nereikės nieko daryti, net vairuoti. Įsėsite ir važiuosite sau su malonumu. O jūsų mašina pasitaupys. Ir jums nereikės keltis daug anksčiau ir ją apšildyti, valyti sniegą, užvedinėti. Taksi kaina ta pati ir žiemą ir vasarą, tad geriausia šia paslauga pasinaudoti šaltą žiemos rytą.

Puoselėkite savo mašiną

Jeigu visgi norite vairuoti savo mašiną, reikės ja gerai pasirūpinti. Pirmiausia, būkite tikri, kad galite jai suteikti vietą garaže ar šildomoje požeminėje aikštelėje. Tai tikrai leis ją ryte lengvai užkurti. Priešingu atveju, jeigu mašiną nakčiai per šaltį paliksite lauke, taip lengvai neužkursite, ir dar keiskite tą rytą, kada nutarėte mašiną užvesti tiesiog nuo kiemo. Taip pat būkite tikri, kad automobilis turi tinkamas padangas esamai kelio dangai. Kad yra pasirūpinta neužšąlančiu langų skysčiu, kad yra ir į variklį įpilta žieminio aušinimo skysčio. Turėkite specialią šluotelę sniegui nuvalyti, gremžtuką šerkšnui pašalinti. Verta turėti net ir skudurėlį, su kuriuo apsivalysite šlapias kojas, kai tiesiai iš sniego pusnies stosite į mašiną. Aišku, reikia užtikrinti, kad gerai vyktų salono šildymas. Tiems, kas turės ir šildomas kėdes viduje, itin pasiseks. Jie galės mėgautis tikrai patogia ir šilta kelione.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>