Žieminės striukės, kurios labiausiai prigijo šią žiemą

Puikiai atrodančios žieminės striukės – tai ne tik geras būdas atrodyti stilingai, bet ir patogus kelias jaustis šiltai ir gerai apsirengus, pasiruošus žiemos šalčiams. Kasmet artėjant žiemos sezonui, dizaineriai, garsūs prekių ženklai ir mados namai siūlo naujas kolekcijas drabužiams sezoniniams, taip pat ir striukėms. Tačiau tik kai kurios iš jų galiausiai prigyja. Kurios iš žieminių striukių šį sezoną buvo labiausiai prigijusios ir tapusios tikrai populiariomis?

Šiltos ilgos pūkinės

Šiltos striukėsPačios jaukiausios žieminės striukės – ilgos, šiltos, neperšlampamo audinio iš viršaus, puikaus šilto sintetinio storo ir lengvo pluošto prikimštos. Moterims patiko ir spalvotos, o vyrai irgi pagaliau leido sau ilgesnes striukes. Taip pat populiarios buvo ilgos nesimetriškais šonais – prailginta nugara arba karpytais šonais. Su ilgu užtrauktuku per visą ilgį. Taip pat su šiltomis to paties audinio apykaklėmis, puikiai priglundančiomis ir neleidžiančiomis jokiam vėjui įsisukti, arba net ir su kapišonu. Tokios srtiukės visada bus vienos šilčiausių ir patogiausių žiemos laikotarpiui. Tik kasmet šiek tiek skiriasi modeliai: spalvos, pasiuvimas, karpymas, kišeniai, aplikacijos ir pan.

Elegantiški oversize paltai

Padidinto dydžio (ang., oversize) paltai šį sezoną prigijo didmiesčiuose, kur žmonės ne tik nori patogiai jaustis, bet ir atrodyti stilingai. Jie dažnai turėjo ploną, siaurą dirželį ant liemens. Taip pat būdinga ir rankinės nešiojimas įstrižai per petį. Spalvotos megztos pirštinės su raštais ir labai didelis šalikas – tai pilnas stilingo oversize žieminio palto komplektas. Visiška priešingybė tokiam paltui būtų aptemptas, glotnus įliemenuotas paltukas su stačiai pečiais.

Dirbtiniai kailiniai

Ekologijai ir kovai už gyvūnų teises vis labiau imant viršų, dažnai atsisakoma tikrų kailinių, ir vietoje jų naudojami tokie pat šilti ir aplinkai nekenkiantys sintetiniai kailiniai. Kadangi jie sintetiniai, jiems galima viskas: būti kokios nori spalvos, raštų, kailio ilgio ir pan. Tad madingi buvo ir spalvoti sintetiniai kailiniai, ir tokie, kurie imitavo kažkokio gyvūno kailį.

Verstos odos kailiniai (spalvoti)

Keista, tačiau iš tikrų natūralaus kailio kailinių puikiai prigijo verstos odos kailiniai. Tačiau šio sezono naujiena buvo ta, kad tokie paltai ir striukės taip pat buvo spalvoti, nors pati versta oda – natūrali. Visgi tai tapo rečiau matomu, tačiau jau vis pamatomu, ir dėl to tikrai egzistuojančiu dalyku.

Didžiulės parkos

Taip pat madingos ir parkos tipo žieminės striukės tiek vyrams, tiek moterims, kurios šiais metais išsiplėtė į neregėto dydžio platumas,kaip ir oversize dydžio paltai.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>