4 geriausi sidabrinių žiedų priežiūros būdai

Laikykite sidabrinį žiedą švarų

PapuošalaiPirmasis žingsnis siekiant išlaikyti sidabrinį žiedą švarų – įsitikinti, kad jį nuimate kiekvieną kartą, kai plaunate rankas su muilu. Taip galėsite nuvalyti bet kokį nešvarumų perteklių, kol jis dar nespėjo susikaupti ant žiedo paviršiaus. Taip pat galite naudoti specialų sidabro valymo tirpalą, tačiau įsitikinkite, kad tirpalas nepažeis žiedų. Jei nežinote, ką naudoti, paklauskite juvelyrinių dirbinių pardavėjo, kur įsigijote žiedus, rekomendacijų. Jei gyvenate drėgnoje ar daug druskos turinčioje aplinkoje, sidabrinius žiedus gali tekti valyti reguliariau. Sidabras yra reaktyvus metalas, t. y. jis reaguoja su kitomis aplinkoje esančiomis medžiagomis ir laikui bėgant keičia savo spalvą. Ilgai veikiami druskos, šiltos temperatūros ar didelės drėgmės, sidabriniai žiedai pagelsta. Norėdami pašalinti sidabrinio žiedo patamsėjimą, galite naudoti sidabro valymo tirpalą. Jų galima įsigyti vietinėje vaistinėje, taip pat galite naudoti kitiems sidabro papuošalams valyti. silvera.lt – kokybė už gerą kainą.

Sidabrinius žiedus laikykite medžiaginiame maišelyje arba medžiaginiame maišelyje

Kitas geriausių sidabrinių žiedų priežiūros būdų žingsnis – laikyti juos medžiaginiame arba medžiaginiame maišelyje. Tai neleis patekti orui ir padės išvengti žiedų įbrėžimų ar nusitrynimų. Be to, žiedai bus laikomi atokiau nuo kitų juvelyrinių dirbinių, kurie gali labai greitai nudažyti sidabrą. Įsitikinkite, kad žiedus laikote sandariame maišelyje ar inde; galite naudoti plastikinį maišelį su keliomis pradurtomis skylutėmis arba įmantresnę papuošalų dėžutę. Jei turite kelis sidabrinius žiedus, taip pat patartina įsitikinti, kad žiedai nesiliečia vienas prie kito. Priešingu atveju ant abiejų žiedų paviršiaus susikaups jūsų rankų aliejai, todėl jie greičiau patamsės.

Pasukite sidabrinį žiedą, kai jį nešiojate

Dar vienas puikus patarimas, kaip prižiūrėti sidabrinius žiedus, – sukite žiedą, kai jį nešiojate. Tai reiškia, kad kasdien neavėsite tos pačios žiedo dalies, o tai padės prailginti visų jūsų žiedų tarnavimo laiką. Tačiau atminkite, kad tai veikia tik tuo atveju, jei būsite atsargūs ir nesubraižysite kitų žiedo dalių. Jei turite žiedą, kurį nešiojate kasdien, pabandykite žiedą pasukti taip, kad kasdien nešiotumėte vis kitą jo dalį. Tai padės prailginti žiedo tarnavimo laiką, kad galėtumėte jį nešioti daugelį metų.

Nusausinkite žiedą rankų dezinfekavimo priemone be alkoholio

Kitas būdas pasirūpinti sidabriniais žiedais – valyti juos rankų dezinfekavimo priemone be alkoholio. Tai gali padėti pašalinti aliejus, kurie kaupiasi ant žiedo paviršiaus ir dėl kurių žiedas patamsėja. Įsitikinkite, kad naudojate rankų dezinfekavimo priemonę be alkoholio, nes kituose rankų dezinfekavimo priemonėse esantis alkoholis palieka žymes ant žiedo. Atminkite, kad tai tik greita priemonė, o ne ilgalaikis sprendimas. Žiedą reikės valyti reguliariau, jei jis pradės atrodyti neryškus arba pastebėsite pradedančią matiškumo žymę.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>