Apie krūtų didinimo operacijas

ChirurgijaKai plastinė chirurgija šiais laikais gali atlikti sudėtingiausias operacijas, tokia operacija kaip krūtų didinimas jau netnebe atrodo labai sudėtinga. Ji prieinama kone kiekvienai pageidaujančiai operacijos, tačiau apie operaciją verta pasidomėti iš anksto.

Chirurgo komentaras

Amerikiečių plastinės chirurgijos specialistas Styvenas sako, kad krūtų didinimas paprastai būna dviejų rūšių. „Dėlkrūtų implantų dažniausiai kreipiasi dviejų tipų pacientės. Tai moterys, kurios ilgą laiką yra nepatenkintos savo išvaizda ir tiesiog mažas ar vidutines krūtis nori padidinti, ir moterys, kurioms buvo atlikta krūties ar krūtų šalinimo operacija dėl vėžinių susirgimų. Pastaruoju atveju operacijos yra galimos ne visada, nes organizmas turi labai saugotis, oimplantas gali esant vėžio rizikai ją padidinti, todėl prieš tai atliekami kruopštūs tyrimai. Krūtų didinimo operacijos dažniausiai atliekamos per spenelį. Šį atvėrus, per esančias angas yra įstatomi krūtų implantai. Jie kuriami taip, kad organizme nesuirtų, kad jo neerzintų, ir kad kūnas implantus laikytų ne kaip svetimkūnius, o kaip savą darinį. Tačiau, žinoma, būna ir komplikacijų. Ne visoms moterims krūtų implantai „prigyja“. Kartais nieko neina padaryti, nes organizmas visą laiką kovoja prieš implantą ir taip kyla uždegimai, pooperacinis periodas būna labai sunkus, o į normalią būseną taip ir nesugrįžtama. Tokiu atveju, tenka pašalinti tai, kas įdėta. Tačiau vis tiek tai yra dalykai, kurie nėra staigmena pacientėms. Apie šiuos retus komplikacijų atvejus pacientės yra supažindinamos prieš operaciją“, – teigia chirurgas.

Pacientės komentaras

Krūtų didinimo operaciją pasidariusi Sandra sako, kad jai ši operacija iš esmės pakeitė visą gyvenimą. „Nenoriu labai daug plėstis ir atvirauti, tačiau manau, kad merginos, kurių gamta visai neapdovanojo, o tik nuskriaudė, mane supras. Yra sunku augti vakarietiškoje šalyje, kur moters kūnas laikomas labai didele vertybe, ir jis reikalauja nuolatinio viešumo, labai sunku augti ir gyventi su kūno trūkumais. Savo natūralų nulinį krūtų dydį laikyčiau tikru defektu, kurį, ačiū jai, plastinė chirurgija man padėjo išspręsti. Jūs neįsivaizduojate, kokia laiminga grįžau po operacijos. Nors skalpelio paliestas vietas dar kamavo mėlynės, patinimai, skausmai, kraujosruvos, aš jau jaučiausi kaip ant sparnų – dabar ir aš būsiu normali. Man tokia nenormali fizinė būklė, kai krūtinė primindavo mano brolio krūtinę, sukėlė labai daug kompleksų per gyvenimą. Labai nepasitikėdavau savimi santykių srityje, visada būdavo keblumų renkantis aprangą, dabar viskas stojo į vėžes“, – sako Sandra.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Gpklinika.lt

    Krūtinės didinimo operacija gelbsti labai daug moterų, kurios kompleksuoja dėl mažos krūtinės. Žinoma, svarbiausias dalykas pasirinkti specialistus, kurias būtų galima pasitikėti. Taip pat išsirinkti tinkamą dydį, formą ir gamintoją.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>