Apžiūrėti Kauną su autobusu

NlBusKartais autobusų nuoma Kaune reikalinga dideliam žmonių pervežimui, darbuotojų pristatymui į konkrečią vietą, o kartais tiesiog – pažintiniais ir pramoginiais tikslais. Šį kartą turėjau reikalų su didele grupe turistų iš įvairių užsienių šalių, kurie atvyko į Kauną kelioms dienoms. Orų prognozės sakė, kad bus puikus oras ir visi galėsime lengvai pamatyti pačius gražiausius objektus. Tačiau lyg tyčia Kaunas paskendo vėtroje, šaltyje, lietuje ir ledo krušoje. Nė vienas turistas nenorėjo kur nors eiti, visi būtų mielai pasilikę savo viešbučiuose ir bendrabučiuose. Tačiau man, kaip turizmo vadovei, buvo privalu jiems kažką parodyti. Taigi, suradau, kur yra autobusų nuoma Kaune, susodinau visą grupę į autobusą ir pasileidome į saugią kelionę po Kauną ir jo apylinkes.

Kaunas

Pats Kaunas yra nuostabi kultūrinė istorinė vieta. Visi žino apie tarpukario Kauną, kuriame virė pati tirščiausia kultūra, maišėsi skirtingų šalių žmonės, gimė menas, dailė, tapyba, literatūra, teatrai… Iš to laikotarpio išlikę ir Art Novestiliumi sukurtų pastatų Kauno senamiestyje. Žinoma, su autobusu išnuomotu sunkiau pralįsti mažais keliukais, tačiau bandėme vis tiek. Taip pat buvo didelis noras aplankyti zoologijos sodą, tačiau ir ten dėl audros nepatekome. Tik pravažiavome gražųjį Vytauto parką, pamatėme visokių įdomybių ir pakeliui, buvome ir ant Parodos kalno. Kaunas nustebino savo kompaktiškumu ir skirtingumu pačiame branduolyje. Vienintelė vieta, kur visi išlipo ir visgi pasivaikščiojo, buvo Laisvės alėja iki pat Soboro.

Kauno apylinkės

Autobusu lengviau važinėti ne per senamiestį, nepraleidžiantį didelių automobilių, o po apylinkes. Užmiesčio keliai didesni, ilgesni, jais ramiau gali važiuoti su tokiais gabaritais, kokių buvo mūsų autobusas. Taigi, nuvažiavome įPažaislio vienuolyną, kuris yra puikus architektūros statinys. Visiems įspūdį darė ir Kauno marios, nes žemėlapyje nebuvo pažymėta vandens telkinio, panašaus net į ežerą. Iš pažiūros tai buvo panašiau į kažkokią upę. Žinoma, siaučiant tokiai audrai, darėsi panašu ir į jūrą, tikrai nebuvo galimybės nuomotis baržą ar valtį ir paplaukioti. Daug kam pakako įspūdžių ir tiesiog per autobuso langelį.

Vėliau nuvažiavome į Kulautuvą ir Raudondvarį, kur taip pat aplankėme kelis barus, pamatėme daug gražių dalykų. Deja, pasivaikščioti nepavyko dėl baisaus oro. Galiausiai nuvykome į 9 fortą netoli „Megos“ ir supažindinau žmones su forto istorija. Tik buvo sunku paaiškinti, kodėl ekspozicija forto viduje neatitinka pačios forto istorijos.

Autobuso nuoma gera kaina jūsų kelionei.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Turistų transportas

    Jeigu oras nekoks, apžiūrėti miestą važiuojant autobusu net įdomiau – nereikia galvoti apie tai, kaip nesušlapti, galima tiesiog ramiai apžiūrėti turistinius objektus, kurie puikiai matosi pro autobuso langą.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>