Pigios atostogos – misija įmanoma. 3 atostogų kryptys

Atostogos užsienyjeSvajojate apie pigų poilsį pasakiškame paplūdimyje prie skaidrios ir žydros jūros? Viskas yra įmanoma! Net ir paskutinę minutę galite įsigyti optimalaus kainos ir kokybės santykio kelionės pasiūlymą. Svarbiausia pasirinkti kryptį, kurioje kainos nėra tokios didelės. Tad toliau šiame straipsnyje aptarsime vienas iš populiariausių pigių atostogų krypčių.

1. Turkija

Turkijoje kainos yra gana nedidelės, nes liros kursas yra itin žemas. Dėl to galima labai pigiai apsipirkti parduotuvėse ar turguose ir gardžiai pavalgyti restoranuose ar kavinėse. Žinoma, nemaža dalis turistų renkasi viskas įskaičiuota kelionės pasiūlymus. Šiuo atveju visą atostogų laiką galima leisti viešbučių teritorijoje ir gardžiai valgyti viešbučių restoranuose.

Vis dėlto, nuvykus į Turkija su viskas įskaičiuota kelionės paketu, galima drąsiai išvykti į didžiuosius miestus ir įsigyti turkiškų suvenyrų už prieinamą kainą. Geriausia yra tai, kad turkai itin mėgsta derėtis. Dėl to nuvykę į turgų, būtinai derėkites. Taip galėsite įsigyti patikusį suvenyrą už dar mažesnę kainą.

2. Egiptas

Ši Afrikos valstybė yra vienas populiariausių pasirinkimų tiek tarp porų, tiek tarp šeimų ir didesnių kompanijų. Egiptas vilioja turistus šiltu klimatu, todėl čia galima atostogauti bene visais metų laikais. Žinoma, verta atminti, kad vasaros čia itin karštos ir sausos, tad tiems, kuriems sunku pakelti didelį karštį, rekomenduojama į Egiptą vykti pavasario ar rudens sezonais.

Į Egiptą dažniausiai keliaujama per kelionių agentūras, siūlančias viskas įskaičiuota atostogų paketus. Vis dėlto, atostogų metu galima skirti kelias dienas apsipirkinėjimui turguose arba prekybos centruose. Egipte taip pat įprasta visur derėtis, todėl galima įsigyti patikusį daiktą už itin žemą kainą. Verta paminėti, kad Egipte geriau važinėti Uber taksi, nes vietinių taksi vairuotojų kainos yra kur kas didesnės. Tad pigios kelionės į Egiptą – garantuotos.

3. Tunisas

Dar viena gana pigių atostogų krypčių – Tunisas. Šioje šalyje galima įsigyti vietinių gyventojų pagamintų suvenyrų iš natūralių medžiagų už itin prieinamą kainą. Kaip ir Turkijoje bei Egipte, taip ir Tunise vertinamas derybų menas. Dėl to pamatę patikusį suvenyrą, drąsiai derėkites su vietiniais. Kadangi Tunisas yra mažiau populiarus pasirinkimas tarp turistų, čia kainos – mažos. Tad galima tiek ne tik skaniai pavalgyti kavinėse, bet ir įsigyti aukštos kokybės rankų darbo dirbinių už itin patrauklią kainą.

Taigi, svajojantys apie pigias atostogas gali rinktis vieną iš aukščiau išvardintų kelionių krypčių. Tiek Turkija, tiek Egiptas, tiek Tunisas gali pasiūlyti žemas kainas ir kokybišką poilsį. Renkantis svarbiausia atsižvelgti į savo ir kartu keliaujančių asmenų poreikius. Taip pat ekspertai nori pabrėžti, kad kelionių paketą geriausia įsigyti iš anksto.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>