Automobilių lizingas: kokios yra naujausios tendencijos?

Automobiliu lizingasKo gero, vienas populiariausių bei svarbiausių dalykų yra tendencijos. Jas stebime, sekame ir jomis vadovaujamės, o verslas taip pat nelieka nuošalyje – stebėdamas pirkėjų bei klientų poelgio modelius supranta, kuria linkme turi judėti, jei nori pasiekti dar geresnių rezultatų. Ne išimtis yra ir automobilių lizingas. Taigi, pasidomėkime, kokios yra naujausios tendencijos šioje srityje.

Kalbant apie tendencijas, susijusias su automobilių lizingu, dėmesį visų pirma verta atkreipti į tai, kad automobilių lizingas kaip pasirinkimas, apskritai populiarėja. Jei prisimintume ankstesnių metus duomenis, pastebėtume, kad galimybė lizingu įsigyti automobilį mūsų šalies žmonės vertino kur kas atsargiau, o ne vienas jų prisipažindavo, kad labiausiai nuo šios minties sulaikydavo faktas, kad įmokas teks mokėti ne vienerius metus. Vis dėlto, bėgant metams, situacija keitėsi – mūsų šalies žmonėms vis drąsiau ir drąsiau prisiima ilgalaikius finansinius įsipareigojimus, tad automobilių lizingas taip pat ne išimtis. Vis daugiau ir daugiau žmonių nusprendžia tai, ko nori, įsigydami esamu momentu bei nelaukdami, kol jų finansinė situacija pasikeis.

Pastebima ir dar viena tendencija – automobilius lizingu vis dažniau įsigyja ir vyresnio amžiaus žmonės. Jei anksčiau situacija buvo priešingai ir tai buvo siejama su baime, jog vyresnio amžiaus žmonės gali tiesiog nespėti įvykdyti finansinių įsipareigojimų, tai šiandien į šią situaciją yra žiūrima vis optimistiškiau bei elgiamasi vis drąsiau. Be to, įvairūs tyrimai rodo ir dar vieną faktą – šiandien vyresnio amžiaus žmonės yra linkę labiau mėgautis savo gyvenimu nei anksčiau. Taigi, dažnas jų, nusprendžia patirti dar daugiau džiaugsmo, įsigydamas daiktų, pavyzdžiui, automobilį. Sužinokite daugiau.

Dėmesį verta atkreipti ir į kitą tendenciją, kuri leidžia daryti ir priešingą išvadą – į ilgalaikius finansinius įsipareigojimus, tokius, kaip automobilių lizingas, vis drąsiau neria ir jauni žmonės. Jei anksčiau šiam žingsniui pasiryždavo tik nedidelė dalis, tai šiandien situacija sparčiai keičiasi. Belieka tik daryti pridurti, kad šiandien jauni žmonės turi kaip niekad daug ambicijų ir kai kurios iš jų yra susijusios su patogia kasdienybe.

Verta pakalbėti ir apie tendencijas, kurios yra susijusios ne tik fiziniais, bet ir juridiniais asmenimis. Jei anksčiau didelė dalis įmonių pirmenybę teikdavo 4 vietų automobiliams, tai šiandien situacija keičiasi iš esmės – vis dažniau ir dažniau lizingo būdu nusprendžiama įsigyti ir kitokio tipo automobilių.

Tam tikros tendencijos pastebimos ir tuomet, kai kalbame apie automobilių spalvas: jei anksčiau pirmenybę buvo teikiama klasikinių spalvų automobiliams (raudonos, baltos ar juodos spalvos), tai šiandien drąsiai galima daryti išvadą, kad mūsų šalies žmonės į savo gyvenimus įsileidžia vis daugiau spalvų. Tad vis dažniau ir dažniau pasirenkami ir ypač ryškių ar pastelinių spalvų automobiliai.

Pastebima ir tai, kad žmones vis labiau domina tokie autolizingo sprendimai, kurie gali atnešti daugiausiai naudos. Pavyzdžiui, pastebima, kad žmonės kur kas labiau linkę teikti pirmenybę tokiems pasiūlymams, kurie sudaro galimybę ne tik įsigyti automobilį lizingu, bet ir gauti dar daugiau naudos, pavyzdžiui, žinoti, kad automobilis bus prižiūrimas; jei reikės – bus suteikta pagalba kelyje ir t.t.

Ne paslaptis ir tai, kad klausimas, ką daryti, kad aplinka būtų kuo mažiau teršiama, šiandien taip pat tapo aktualus daugeliui. Ne paslaptis ir tai, kad prie mažesnio gamtos užterštumo galime prisidėti įvairiais būdais, o vienas iš jų – naudotis kuo mažiau aplinką teršiančiais automobiliais. Taigi, galima tik pasidžiaugti, kad ši tendencija pastebima ir tuo atveju, kai kalbame apie automobilių lizingą – vis daugiau ir daugiau žmonių noriai teikia pirmenybę mažiau aplinką teršiančioms transporto priemonėms.

Taigi, jau išsiaiškinome, kokios yra dabartinės automobilių lizingo tendencijos. Su jomis susipažinus, yra lengva suprasti bei pastebėti, ar ir jūs renkatės tai, kas populiaru. Vis dėlto, tikrai nereikėtų sekti vien tik tendencijomis – atminkite, kad patogų gyvenimą susikursite tik tuo atveju, jei ne tendencijomis seksite, o iš tiesų gebėsite tinkamai identifikuoti savo norus bei poreikius. Taigi, pirmiausia reikėtų atsakyti į klausimą, koks automobilis jums ar jūsų įmonei iš tiesų šiuo metu yra reikalingas.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Nojus

    Mano manymu, norint pirkti naujesnį automobilį, lizingas yra puiki išeitis neturintiems pinigų čia ir dabar. Vieni mano pažįstami nusipirko naują automobilį žinodami, kad galės mokėti įmokas kas mėnesį. Didžiulės sumos neišleido perkant, o kas mėnesį mokant pirkinys neatrodo brangus, o ir automobilis naujas ir tarnaus jis ilgai.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>