Biurų nuoma Kaune orientuota į verslo patogumą

Stilingos, patogios ir funkcionalios biuro patalpos leidžia orientuotis į aukštesnius verslo tikslus ir siekti produktyvesnių darbo rezultatų. Biurų nuoma Kaune atitinka augančius klientų poreikius ir siūlo gana plačią komercinių patalpų pasiūlą. Ilgą laiką biuro patalpos buvo nuomojamos kaip tuščios sienos be didesnių pasirinkimo galimybių, tačiau šiandien situacija iš esmės pasikeitė, o auganti konkurencija tampa naudinga verslui – rinkdamiesi patalpas darbui galite kelti aukštesnius reikalavimus ir išsinuomoti visus jūsų ir jūsų darbuotojų lūkesčius atitinkantį biurą.

1. Ar objektyviai įvertinote komercinių patalpų rinką?

Biurai KauneVienas svarbiausių darbų, pradėjus ieškoti biuro patalpų, – įvertinti visus jums siūlomus variantus. Nereikėtų apsiriboti vienu ar dviem pasiūlymais, t. y. siekiant priimti racionaliausią sprendimą, būtina įvertinti skirtingų nuomotojų pasiūlymus, apsilankyti bent keliuose verslo centruose, kad nuspręstumėte, kurios patalpos labiausiai atitinka jūsų reikalavimus. Visais atvejais verta ieškoti optimaliausio kainos ir kokybės santykio, tačiau nereikėtų pamiršti, kad individualiu atveju biurui keliami reikalavimai gali gana stipriai skirtis, pvz., vienam verslui svarbiausia – lokacijos vieta, kitam – biuro estetika ir patogumas, trečiam – nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, ketvirtam – visi minėtieji aspektai ir t. t.

2. Kokio dydžio patalpos jums reikalingos?

Biuro patalpos turėtų būti pasirenkamos pagal dydį, t. y. biure turi patogiai jaustis visi jūsų darbuotojai, be to, nereikėtų pamiršti, kad darbuotojams reikalingas ne tik darbo stalas ir kompiuteris, bet ir kuo didesnė asmeninė erdvė, reikėtų pagalvoti ir apie poilsio ar laisvalaikio zonas. Svarbu prisiminti, kad kiekvienas verslas planuoja augimą, todėl renkantis biurą, reikėtų ieškoti kiek didesnių patalpų, į kurias tilptų ateityje samdomi darbuotojai. Kitas sprendimas – pasitarti su nuomotoju ir paklausti, ar jis galėtų pasiūlyti sprendimus, jei augtų jūsų darbuotojų skaičius, pvz., galbūt už itin gerą kainą jums būtų suteiktas didesnis biuras?

3. Ar biurą pasieksite lengvai ir kokį įspūdį jis kuria?

Labai svarbu įvertinti ir biuro lokacijos vietą, privažiavimo sąlygas, automobilių stovėjimo aikštelę. Minėtieji aspektai aktualūs ne tik jums ir jūsų darbuotojams, bet ir jūsų klientams ar verslo partneriams. Kuo patogiau pasiekiamas biuras, tuo malonesni įspūdžiai lieka jūsų lankytojų atmintyje. Būtina įvertinti ir verslo centro įvaizdį – naujos statybos, estetiškai patrauklus ir šiuolaikiškas biuras visuomet formuos palankesnę nuomonę ir paliks teigiamą įspūdį.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Karolina

    Biurui labai svarbu, kad jis būtų ne tik geroje lokacijoje, bet ir pačių patalpų būklė ir galimybės leistų įrengti biurui reikalingą prekybinę įrangą ar baldus.
    https://artimart.lt/prekybine-iranga/euro-siena

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>