Bus išdalinti 94 milijonai prezervatyvų!

Nemokami prezervatyvaiJohannesburgo miestas (Pietų Afrika) gavo misija išdalinti 94 milijonus nemokamų prezervatyvų saugaus sekso skatinmimui. Johanesburgo miesto misija išdalinti 94 prezervatyvus prieš pasibaigiant šiems financiniams metams, prasidėjo.

Daugiau kaip 33,6 milijonų vyriškų ir moteriškų prezervatyvų buvo pristatyti 2015/2016 financiniais metais.

Ši iniciatyva skatina naudoti prezervatyvus ir užkirsti kelią užkrečiamų ligų infekcijoms. Ypač dėl to, kad Pietų Afrika turi didžiausią ŽIV/AIDS infekcijų lygį. Tai yra sparčiausiai auganti epidemija pasaulyje.

Sveikatos ir socialinės plėtros komiteto narys Mpho Phalatse teigė, jog šios iniciatyvos tikslas – kovoti su AIDS ir ŽIV taip charakterizuodamas sveiką gyvenseną visiems iki 2022m.

Vyriausybė patvirtino 45,7 mln. Vyrų ir moterų prezervatyvų pasiskirstymą 2018 m. 2019 m. Prezervatyvai buvo buvo perduoti gyventojams sveikatos ugdymo kompanijos metu.

Norint pasiekti tikslą, prezervatyvai platinami sveikatos priežiūros įstaigose, darbo vietose, smuklėse ir pelno nesiekančiose organizacijose.

Phalatse paskatino visuomenę apsilankyti sveikatos priežiūros įstaigose, kad pasiimtų nemokamus prezervatyvus, taip pat sužinotų apie lytiniu būdu plintančias infekcijas.

Nors prezervatyvai nėra 100 proc. Saugūs užkirsti kelią nepageidaujamam nėštumui, ir lytiniu būdu plintančioms infekcijoms, nuoseklus ir teisingas prezervatyvų vartojimas parodė, kad rizika žymiai sumažėja. Mes taip pat skatiname abstinenciją, kiek įmanoma, ir ištikimybę vieni kitiems tiems, kurie seksualiai aktyvūs, kol yra galimybė prezervatyvus suteikti nemokamai.

Kvapūs moteriški prezervatyvai dabar siūlomi siekiant pagerinti jų naudojimą.

Prieš naudojant prezervatyvus, reikia atsižvelgti į tam tikrus dalykus, įskaitant galiojimo datos patikrinimą esantį pakuotės; nenaudoti atidarytoje pakuotėje esančių prezervatyvų, naudoti prezervatyvus pagamintus tik iš latekso, naudoti iš anksto suteptus prezervatyvus, kad jie nebūtų plyšę; nesukelti per didelio karščio naudojant prezervatyvus; nenaudoti vyriškų ir moteriškų prezervatyvų ir žinoma nenaudoti pakartotinai prezervatyvų antrą kartą.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Tadas

    Prezervatyvai internetu pigiau

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>