Dantų implantai all on 4 – geriausias implantavimo būdas

Praradus nuosavus dantis reikia ne pergyventi, tačiau susipažinti su inovatyviomis galimybėmis, kurios gali padėti atkurti juos. Šiuo metu inovacijos labai ženkliai paėjusios į priekį, tad ir džiaugtis galima ne tik funkcionaliais, tačiau taip pat ir patraukliais dantimis.

Vienas labiausiai vertinamų variantų yra all on 4 dantų implantai. Kadangi dantų implantai all on 4 kaina krenta – tai atveria galimybes kiekvienam pasinaudoti tokia galimybe. Svarbiausia yra rasti patikimą kliniką, kurioje teikiamos paslaugos Jums labiausiai tinka visomis prasmėmis.

Kainos krenta

Nors šis implantavimo metodas yra labiausiai vertinamas dėl kokybės ir funkcionalumo, tačiau taip pat reikia nepamiršti, kad tokios paslaugos kainos vis labiau krenta. Kuo kaina labiau krenta – tuo galimybės pasinaudoti implantavimo paslaugomis atrodo priimtinesnės. Žinoma, kad yra ir kitų dantų atkūrimo metodų.

Galima rasti ir kur kas paprastesnius implantavimo metodus, kurie dažniausiai nedžiugina tokiu geru rezultatu, taip pat, tokius, kurie kainuoja itin pigiai ir tai dažniausiai yra protezavimas. Tačiau lyginant kainos ir kokybės santykį – dažniausiai all on 4 implantai laimi. Padaromi daugeliui metų, bene visam gyvenimui, dantys atrodo puikiai, yra funkcionalūs ir nėra reiklūs. Taigi, tokie patys kaip ir tikri, o to daugeliui labiausiai ir norisi.

Dantys atrodo puikiai

Nors kalbant apie dirbinius dantis svarbiausia yra funkcionalumas, tačiau dažnam svarbu ir tai, kad tokie dirbtiniai dantys atrodo labai puikiai. Žinoma, kad pradėjus ieškoti ir lyginti opcijas galite pamatyti, kad jų kainos yra gana įvairios. Nuo tokių, kurios kainuoja pigiau, tačiau dažniausiai estetine prasme rezultatas yra ne toks geras, kokio tikimasi, iki itin aukštos kokybės implantų, kurie labai puikiai atrodo ir kurie tarnauja daugelį metų. Žinoma, kad verta mokėti daugiau vardan kokybės, kadangi tokiu atveju gaunama ir kur kas daugiau naudų.

Geros klinikos pasirinkimas

Šiuo metu implantavimą siūlo gana daug klinikų, tad esame tikri, kad rasite tokią, kuri Jums labiausiai tinka. Svarbiausia rinktis tuos, kurie teikia ne tik profesionalias paslaugas, tačiau taip pat ir garantijas, kuriose specialistai teikia ir išsamias konsultacijas, kurios gali padėti geriau suprasti – ko galima tikėtis. Netaupykite nei laiko, nei pinigų. Juk implantai yra padaromi daugeliui metų, tad gera, kai daugiau nebetenka dėl jų sukti galvos.

Klaipėdos odontologijos centro implantai

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>