Dantų tiesinimas: kokios opcijos yra galimos?

Gražūs dantys visada yra ir sveiki dantys. Dėl to reikia jais kuo labiau rūpintis, kad Jūsų šypsena visada būtų plati, graži bei sveika. O vienas iš aspektų yra dantų tiesinimas, kuris galimas labai įvairiomis priemonėmis.

Paprasčiausiai tiesūs dantys tai yra ne tik gražūs, tačiau taip pat ir sveiki dantys. O šiuo metu tokius turėti gali praktiškai visi. Svarbiausia yra tartis su medikais, kurie pagal Jūsų poreikius pasiūlys ir labiausiai tinkamus metodus. O rinkoje jų yra vis daugiau, tad tikrai verta domėtis technologijos pažanga, pačiais dantų tiesinimo etapais.

Kapos pasirenkamos dažniausiai

Kaip geriausia dantų tiesinimo galimybė šiuo metu dažniausiai minimos kapos. Kapos yra naudojamos ir kaip nelygaus sąkandžio gydymo priemonė. Paprasčiausiai daugeliui žmonių patinka, kad jos vizualiai atrodo labai patraukliai, tad gera, kad nedaro jokio diskomforto ir tuo pačiu dar gydo. Žinoma, kad kapos gali būti labai įvairios, tad reikia, kad medikas parinktų tokias, kurios labiausiai tinka jūsų atveju., kadangi jos dažniausiai yra dėvimos netrumpą laiko tarpą (o periodas kinta priklausomai nuo to, kokia dantų situacija) – bus galima nuspręsti ir ne tik dėl vizualiai patrauklių, tačiau taip pat ir funkcionalių kapų.

Breketai – brangiau

Jeigu kapos jums netinka – tokiu atveju galimi breketai, tačiau jie kainuoja kur kas brangiau, tad tikrai ne kiekvienam yra tinkama opcija. Taip pat breketai iki šiol daugeliui labiausiai siejasi su gana ankstyvu amžiumi. Nors vis daugiau vyresnio amžiaus asmenų renkasi breketus, tačiau apskritai jie nėra tokie estetiškai patrauklūs, tad dėl to kapos dažniausiai pasirenkamos kur kas labiau. Ypač šiuo metu, kai jų kainos dažnai yra pigesnės nei breketų, kurie ne tik vizualiai ne taip gerai atrodo, tačiau ir kainuoja brangiau.

Plokštelė – tik vaikystėje?

Galiausiai, visada yra ir plokštelė, tačiau dažniausiai jos poveikis yra gana minimalus. Dėl to labiausiai tinka dantukams, kurie dar tik auga ir dažniausiai siūloma vaikams, tačiau ne suaugusiems. Štai jau pasiekus tam tikro amžių – dažniausiai geriausias pasirinkimas yra kapos, tinka ir breketai. Tačiau plokštelė – niekada nebus tokia gera.

Gražūs dantys yra sveiki dantys, tad visada siūlome savimi pasirūpinti kuo labiau. O viskas prasideda nuo tinkamos klinikos pasirinkimo, kurioje gausite ne tik visas svarbiausias paslaugas, tačiau taip pat ir atsakymus į klausimus, kurie padės jums geriau suprasti kas ir kaip.

Sos Klinika Vilniuje

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>