Dūmtraukiai – papildomas atributas jūsų namams!

Virtuvė namuose jau nuo senų senovės yra neatsiejama dalis. Tik jos dėka mes galime pavalgyti naminio gardaus maisto, pasigaminti būtent tai ko norime ir neišleisti didžiules pinigų sumas valgant restoranuose. Tačiau su dideliu malonumu virtuvė taip pat reikalauja daug priežiūros. Jau nebekalbant apie grindų plovimą ar dulkių nusivalymą nuo spintelių, virtuvė yra specifinė vieta, kuri reikalauja, bene, daugiausia priežiūros. Vienas iš dažniausiai pastaruoju metu švaros priemonių yra dūmtraukiai, kurie sugeria įvairius kvapus bei neleidžia garams nusėsti ant įvairių paviršių ir taip teršti vietos, kurioje mėgaujatės maistu.

Dūmtraukis jūsų namamsVisu pirma, dūmtraukiai yra labai geras dalykas mėginant atsikratyti įvairiausių kvapų, kad jie po to nepasklistų po visus namus. Gaminant valgį išsiskiria daugybę kvapų, realiai kiekvienas produktas turi tam tikrą kvapą. Žinoma, kol vis dar gaminate, karštoje aplinkoje šviežias maisto aromatas tiesiog vilioja, tačiau vėliau, jau pavalgius, maisto aromatas toli gražu nebėra toks gundantis kaip esant šviežiam, o nesinaudojant dūmtraukiu, jie jau bus spėję pasklisti po visus namus ir tokiu būdu jums nepavyks greitai atsikratyti viso to nemalonaus kvapo. Jums teks vėdinti kambarius ir laukti ištisas valandas kol paskutinis dūmelis išlėks laukan. Gerai jeigu tai vasara, bet kas jeigu žiema? Ar įsivaizduojate kokį diskomfortą patirtumėte vėdindami kambarius kelias valandas, kai už lango sninga ir laikosi aukšta minusinė temperatūra.

Taip pat, dumtraukiai labai padeda išvengti nereikalingų nešvarumų. Kaip daugelis žino iš chemijos bei fizikos pamokų, vanduo gali būti trijų tipų: užšalęs, garų pavidalu bei skystas. Gaminant maistą, visi nešvarumai ore sklando garų pavidalu, tačiau greitai nesiimant priemonių, kurie tuos garus surinktų, garai greitai gali pakeisti savo fizinę formą ir visoje virtuvėje pridaryti didžiausios netvarkos. Galbūt jūs ir nepastebėsite, kad garai padarė itin daug taršos, tačiau po keleto gaminimų, pastebėsite, kad visur pasidarė labai lipšnu ir nebe jauku. Tai yra būtent nesurinktų maisto garų darbas, kuris suteršė vieną svarbiausių vietų namuose.

Taigi, jeigu tikrai mėgstate naminį bei sveiką maistą ir esate virtuvės karalius, pasirūpinkite savo karalystės švara, o dūmtraukiai tai vieni iš didžiausių švaros pagalbininkų. Neleiskite maisto garams savo nešvara sugadinti jūsų oazės, kurioje mėgaujatės nuostabiausiu mastu. Juk visiems yra kur kas maloniau valgyti švarioje bei sterilioje aplinkoje. Nebūkite apsileidę ir pasirūpinkite savo namų švara, kad patys galėtumėte džiaugtis namų bei virtuvės teikiamais malonumais. Be to, norėtume priminti, kad pamatu blokeliai taip pat gali būti siejami su pasiūlymu, jeigu turime omenyje patekimą garų išorėn – viliamės, kad buvome naudingi minimaliais patarimais.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>