Džiaugsmas ir rūpestis – sudedamosios augintinio šeimininko gyvenimo detalės

Augintinio šeimininkas. Koks jis turi būti?

Gyvūnai LietuvojeDrąsiai galima teigti, kad kiekvienas esame labai skirtingi. Vieni gyvūnus mėgstame labiau, kiti mažiau. Tačiau, kiekvienas savo širdyje galime atrasti bent kiek meilės ir atjautos. Dažnai į gyvūnus vis dar yra žiūrima tik kaip į bereikšmius padarus. Tačiau, tai tikrai labai netinkamas požiūris, kurį būtina kaip galima greičiau keisti. Drąsiai galima teigti, kad net menkiausias rodomas teigiamas pavyzdys bus puikus žingsnis ir paskata visai visuomenei. Jeigu taip elgsimės visi, be jokios abejonės pasieksime pačių geriausių rezultatų. Verta pastebėti tai, kad dažnai ne atkreipiamas tinkamas dėmesys koks turėtų būti subalansuotas šunų maistas. Dėl šios priežasties kyla labai daug sveikatos problemų, kurios gali tapti net labai rimtomis. Tai senas nusistovėjęs požiūris į gyvūną. Jam duodamos maisto atliekos tikrai ne visuomet yra tinkamas sprendimas šiuo klausimu. Be kita ko duodamas maistas neretai gali būti netinkamas vartoti dėl tos priežasties, kad ant jo yra susikaupusios pelėsio užuomazgos ir pan. Tokio maisto augintiniui duoti tikrai nereikėtų. Šiandien šunų maisto rinka yra labai plati. Joje galime rasti visame pasaulyje puikiai žinomus prekės ženklus, tokius kaip Royal Canin. Geras šeimininkas turi išrinkti tokį maistą, kuris būtų visavertis ir praturtintas įvairiausiomis naudingomis medžiagomis – vitaminais ir mineralais. Be jokios abejonės, čia labai svarbus aspektas yra finansai. Ne tik maistas, tačiau ir įvairios kitos gyvūnų prekės kainuoja tikrai ne mažai. Taigi, prieš pasiryždami priimti augintinį į savo namus prisiminkite tai. Be kita ko, skiriamas laikas augintiniui yra neatsiejamas nuo gero šeimininko apibrėžimo. Jis turi būti skiriamas ne tik pramogai, tačiau ir intensyviai priežiūrai. Tai reiškia, kad bus būtina pasirūpinti ir higienos poreikiais, švara ir grožiu. Be kita ko, negalima pamiršti ir dresūros. Mokyti įvairiausių komandų bus labai naudinga. Taigi, koks turėtų būti augintinio šeimininkas aptarėme labai išsamiai. Paminėjome pačius svarbiausius aspektus į ką turi būti atkreipiamas dėmesys. Be kita ko, apibendrintai galima teigti, kad vieni svarbiausių aspektų šiuo klausimu yra maistas ir intensyvi priežiūra. Skiriamas laikas, dėmesys, rūpestis, fiziniai pajėgumai ir finansinis kapitalas yra sudedamosios detalės, kurios augintiniui leidžia jaustis svarbiu ir mylimu. Jeigu jo akyse matysime paklusnumą ir atsidavimą šeimininkui – vadinasi viską darote gerai. Elkitės taip ir toliau.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Emilija

    Čia pirma labai gražu atrodo tas augintinio turėjimas, bet yra ir kita medalio pusė, nes faktiškai tu įsigiji šeimos narį „kitokį vaiką“. Kai kas atsitinka augintiniui, tai ir investuot turi nemažai, kad toliau jį turėtum. Šiaip negaliu sakyti, dabar kai viską galima nusipirkti internetu , ta priežiūra žymiai lengvesnė ir paprastesnė, neatima tiek laiko, o ir patogu.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>