Estetinis dantų plombavimas – kas, kaip ir kodėl

Estetinio dantų plombavimo procedūros atliekamos įvairaus amžiaus pacientams ir jos ypač veiksmingos tais atvejais, kai norima atkurti ar pakeisti danties formą, sulyginti spalvą, pašalinti ėduonies sukeltus defektus. Estetinis dantų plombavimas dažniausiai atliekamas priekinių dantų srityje, tačiau pasitaiko ir kitose. Tai minimaliai invazinė ir ilgalaikį efektą suteikianti procedūra, kuri gerokai pranoksta įprasto plombavimo rezultatą.

Įprastas ir estetinis – kokie skirtumai

Estetinis dantų plombavimas – kas, kaip ir kodėlEsminis estetinio dantų plombavimo pranašumas lyginant su įprastomis dantų plombomis – jis visiškai nepastebimas. Tai tiesiog galimybė kiekvienam pacientui džiaugtis norimos spalvos ir formos dantimis, pašalinti tokiu įgimtus defektus kaip tarpai tarp dantų, įgauti daugiau pasitikėjimo savimi atsikračius estetinių problemų, dėl kurių vengiama bendrauti ar šypsotis. Estetinis plombavimas yra labai lanksti alternatyva, todėl danties formą galima ne tik keisti, bet ir tiksliai atkurti tokią, kokia buvo. Plombavimo metu naudojamos medžiagos tiksliai prisitaiko prie danties formos ir spalvos subtilybių, todėl atrodo lygiai taip pat, kaip natūralus audinys. Be to, medžiagos yra maksimaliai saugios ir tik aukščiausios kokybės, todėl organizmas jas visada nepriekaištingai priima, nekyla jokių atmetimo reakcijų, infekcijos ar uždegimo rizikos.

Estetinio plombavimo subtilybės

Estetinio plombavimo procedūra trunka ganėtinai trumpai – vieno danties korekcija užima apie valandą, todėl prie privalumų būtų galima paminėti ir greitį. Vos po vieno vizito pas gydytoją-odontologą galima pamiršti iki šiol slėgusias problemas. Palyginti su kitomis alternatyvomis atkurti didesnius dantų defektus, tai išties įspūdinga trukmė. Kalbant apie rezultatus, derėtų akcentuoti ir tai, kad pacientai nejaučia jokio maudimo ar diskomforto jau iškart po procedūros. Estetinis plombavimas nesukelia jokių nemalonių pojūčių, visgi tokiems dantims prižiūrėti reikalingas išskirtinis dėmesys ir griežtas burnos higienos taisyklių laikymasis, apie kurį visada konsultuoja procedūrą atliekantis gydytojas-odontologas.

Estetinio ir įprasto dantų plombavimo kainų skirtumai

Ne paslaptis, kad estetinis plombavimas yra kur kas brangesnis nei įprastas ir tai lemia daugybė jau anksčiau išvardintų faktorių. Estetinis dantų plombavimas suteikia galimybę pašalinti tokius defektus, kurių įprastomis plombomis niekaip nepavyktų išgydyti. O ką jau kalbėti apie procedūros laiką, kuris leidžia rezultatu džiaugtis kone iškart. Nors estetinio plombavimo kainos ir yra aukštesnės, tai dar tikrai ne brangiausias pasirinkimas rinkoje, tačiau efektyvumu mažai nusileidžia kitoms alternatyvoms.

Estetinis dantų plombavimas Šv. Kristoforo klinikoje.

Šv. Kristoforo odontologijos klinika

Kęstučio g. 33, Vilnius

852 617143

8620 84477

Darbo laikas : I-V 8.00 – 20.00 val.

https://g.page/kristoforoklinika?we

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>