Gerbūvio darbai – neatsiejami turint nuosavą sodybą

Gerbūvio darbaiUAB ,,Dzūkijos tvenkiniai“ – gerbūvio darbų ir trinkelių klojimo paslaugomis užsiimanti įmonė. Želdinimo darbai, laistymo sistemų įrengimas, tvenkinių kasimas – tai tik keletas darbų, reikalingų amenims, turintiems sodybas ar nuosavus namus. Minėtoje įmonėje dirba profesionalūs, ilgametę darbo patirtį turintys asmenys, atliekantys kokybiškas paslaugas ir įgyvendinantys nestandartinius projektus. Klientų pasitikėjimą ir teigiamas rekomendacijas užsitarnavę ,,Dzūkijos tvenkiniai“ taip pat teikia aplinkos tvarkymo ir apželdinimo paslaugas, o šie gerbūvio darbai yra vieni populiariausių, be kurių neapsieina nei vienos sodybos ar namo sodelio teritorija.

Aplinkos tvarkymą prieš apželdinimą sudaro įvairių šiukšlių išvežimas bei kitų nereikalingų ar netinkamų naudojimui gaminių pašalinimas iš tvarkomos teritorijos. Jeigu jūsų sode yra pasodinta veja, įmonės darbuotojai gali ją atnaujinti, ypač tuomet, kai veja yra išretėjusi, taip pat ją pjauti, tręšti, aeruoti, šukuoti. Toliau seka augalų genėjimo, formavimo ir tręšimo procedūros, jeigu reikia, persodinimas ar pergrupavimas. Jeigu norite teritorijoje esančius medžius, gyvatvores apgenėti, pasirenkant netradicinius dekoratyvinius sprendimus bei panaikinti besiveisiančias piktžoles – ,,Dzūkijos tvenkinių“ komanda jums pasiūlys priimtiniausius ir optimaliausius sprendimus.

Trinkelių klojimas – dar viena gerbūvio darbams priskiriama procedūra, kurios metu jūsų sodo teritorijoje atsiras grindinys bei įvairūs takeliai, leidžiantys saugiai ir tvarkingai pasiekti skirtingas sodybos vietas. Pirmiausia, su specialisto pagalba yra pasirenkamas trinkelių tipas, jų dydis, spalva. Tuomet vykdomi sklypo matavimo ir projektavimo darbai. Kuomet gaunamas grindinys, prasideda trinkleių klojimo darbai, žinoma, iki tol susitarus dėl projekto kainos ir suderinus, kada darbininkai gali atvykti į teritoriją. Šio etapo metu jums nereikės laukti sodyboje ar, juolab, padėti darbininkams. Profesionalūs darbuotojai visus darbus atlieka sklandžiai, greitai, neapleisdami teritorijos ir sutvarkantys bei išvežantys visas statybines medžiagas, likusias po trinkelių klojimo darbų.

Jeigu neapsisprendžiate, kurie gerbūvio darbai jūsų sodui yra reikalingi, visuomet galite paskambinti įmonės telefonu ir pasitarti jums rūpimais klausimais. Čia dirbantys konsultantai jums suteiks visą norimą sužinoti informaciją.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Rūta

    Aš irgi turiu savo sodybą, 20a plotas- tikrai nemažai… Seniau pjaudavau žolę pati, o dabar robotuką nusipirkau ir viskas tapo daug paprasčiau: https://www.vejosrobotas.lt/viking-robotai/

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>