Gražios odos rutina: specialisto patarimai

Daugeliui žmonių graži oda padeda kur kas geriau jaustis. Net ir tie, kurie negyvena iš savo grožio, žinoma, kad jaučiasi kur kas labiau pasitikintys savimi, kai atrodo patraukliai. O bėgant metams graži oda gali būti Jūsų gyvenimo dalis, tik reikia stengtis jai skirti kuo daugiau nuolatinio dėmesio,

Apskritai šiuo metu dermatologai gali pasiūlyti labai daug pačių įvairiausių odos priežiūros patarimų. Reikia suprasti, kad tai yra specialistai, kurie ne tik gydo odos problemas, tačiau taip pat ir padeda ją puoselėti, bėgant metams išlaikyti gražią.

O pačius svarbiausius specialistų patarimus susisteminome žemiau.

Odos drėkinimas

Daugeliui atrodo, kad drėkinti odą reikia tik tuomet, kai ji yra labai sausa. Tai nėra tiesa. Net ir riebiai odai reikia drėkinimo. Bet kokiam odos tipui tai yra būtina. Drėkinimui tinka kremai bei aliejai – šiuo metu pasiūla tikrai gana plati. Svarbiausia rasti tai, kas labiausiai tinka jūsų odai.

Vandens gėrimas

Jūsų odai labai patiks, jeigu kasdien gersite daugiau vandens. Tuomet ji ne tik atrodys gražiai, tačiau ir visas organizmas jausis puikiai. Vandens gėrimas turi būti įprotis, kuris leis jums būti sveiku ir gražiu žmogumi.

Reakcija į odos problemas

Labai svarbu, kad esant odos problemoms būtų kuo greičiau į jas reaguojama. Kai kurie mato, kad problemos yra, tačiau nesiima jokių realių veiksmų, kurie galėtų apsėti jas sutvarkyti. Deja, kuo ilgiau yra laukiama – tuo dažniausiai problemos tik auga. Vėliau jų tvarkymas ne tik brangiau kainuoja, tačiau ir ne visada net yra įmanomas.

Mažiau saulės

Taip pat siūlome kuo mažiau būti saulėje. Šiais laikais žmonės kaip tik labai daug deginasi ir jiems atrodo, kad tai gali padėti išsaugoti odos kokybę. Deja, dažniausiai rezultatas yra priešingas. Nuo saulės oda labai sausėja, tad dažnai kyla ir jos problemos.

Oda keičiasi su metais

Reikia suprasti, kad su metais keičiasi oda, tad reikia jai skirti tinkamai tokį dėmesį, kokio reikia pagal metus. Ne veltui šiuo metu kremų gausa rinkoje tokia plati. Ieškokite tokios, kuri atitinka jūsų odos brandą ir tuomet rezultatas bus.

Leiskite sau atrodyti puikiai. Šiuo metu tai padaryti gali kiekvienas. Ir ne tik moterys, tačiau taip pat ir vyrai turi atsiminti, kad graži oda gali būti jų vizitinė kortelė sėkmės link.

Dermatologo konsultacija internetu ir Vilniuje – iDerma.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>